Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell bőven 2 év alatti...

Miért kell bőven 2 év alatti gyereknek "felszabadítani" a fitymáját egy lágyéksérvműtéten? Mit tehetünk most?

Figyelt kérdés

Hogy lesz ez protokoll egy klinikán 2018-ban?


Ráadásul úgy, hogy a makkját könnyen tisztítottuk melegvízben, most meg széles csíkon dől a vér belőle. Ennyire csak a legalja maradt belföldön? Tudom, külön kérdésben kellene feltennem, de mit tehetünk érte, ha már a helyzet adott? Nem az érdekel, hogy melyik osztályra kérjek beutalót, hanem hogy mi most mennyire erőltessük? Kellene (gondolom), ha már leválasztották, mert ebből csak fertőzés meg begyűlés lesz, amellett, hogy visszatapad, és kezdődik minden elölről, újabb sebhelyek, újabb trauma. És ezt az orvos is megtalálta volna, zsebében a net. Most se tudom elhinni, hogy ekkora funkcionális analfabéta aljanép kezébe került a fiam egy klinikán.



#fitymaletapadás #barbár állat
2018. aug. 3. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam tenni eddig, hogy melegvíz, fürdés(-szerűség, ott a műtéti heg) után óvatosan láthatóvá tettem a teljes makkot (ahogy mindig fürdetéskor), és döbbenet. Ahol nem volt sebes, ott valami krém maradványai voltak. Gyors öblítés és betadin oldat, majd hosszas nyugtatás következett. Meg kellene csinálnom az orvossal is ezt, csak a nyugtatás ellenkezőjével társítva. Krémezni érdemes? Mi volna jó?
2018. aug. 3. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Meg vagy lepődve? Szinvonal nulla otthon, sok idiota dokival.
2018. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De tizenévnyi továbbképzés elkerüli az összesnek a figyelmét?? Józan ész annyi nincs, hogy a varrat ne ázzon, a fityma meg hosszas langyos vizes áztatásra hajlandó annyit mutatni, amennyi a betadinos öntözéshez kell? Egy friss műtött naponta kalimpáljon vízben ordítva, tényleg ez a terv? Protokoll pelenkásnak széttörni a teljesen természetes letapadását nyár közepén, miközben a makk szabad, olyan sugárban jön, amire senki nem panaszkodna, és nincs gyulladás, gyakorlatilag smegma sincs, ha lenne, nem lenne letapadás. Egy műtőnyi hülye kókányol valamit, komoly?
2018. aug. 4. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magán rendelésre urológiára vinni a gyereket,mert ha nem fizetsz akkor csak hetesek kezébe kerül a kisgyerek
2018. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak akkor a tb-t inkább a gyerekre költeném.
2018. aug. 4. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

A tb-t hagyd a fenébe, szart sem ér az otthoni sztk-s ellátás!


Gyűjts pénzt és költsd a gyógyulásotokra magánúton. Sajnos ez a módi, ha nincs pénzed, félmunkát végeznek, vagy meg is dögölhetsz felőlük.

2018. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, nekem miért olyan egyszerű akkor töredéke bérért elvégezni, ami ki van adva?
2018. aug. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!