Gyógyszerre vodka?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy ismerősöm, aki úgy döntött, hogy a patikus és a gyógyszer tájékoztatója ellenére a gyógyszer bevitele előtt (por alapú folyadék) eszik. Ezen felül kijelentette, ha megjön neki a mensese, akkor vodkát fog fogyasztani annak enyhítésére, ami antibiotikummal együtt nyilvánvalóan tilos, és erre fel is hívtam figyelmét. Én minden tőlem telhetőt megtettem, de ezt követően mégis az orvosi útmutató ellen cselekszik. Elítélnél érte, ha megszakítanék vele mindenféle kapcsolatot? Én nem akarom azt látni, ahogy tönkreteszi magát/engem.
2018. aug. 4. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben a legfőbb gondnak azt tartom, hogy a görcsöket vodkával próbálja enyhíteni gyógyszer helyett. Azt nem értem, az ő viselkedése téged hogyan tenne tönkre, de ha úgy érzed, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha jól sejtem te párkapcsolatot szerettél volna vele, de ennyiből is látszik, hogy nem működne.
2018. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!