Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS! A fül-orr-gégészeten mit...

SOS! A fül-orr-gégészeten mit csinálnak ha az orrommal van gond?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Nagyon parázok hogy netán valamilyen okból elküldenek vérvételre az orrom miatt
2018. aug. 18. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi baja az orrodnak?
2018. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huh..

Konkrétan a bal orr lyukammal volt eddig a gond hogy volt amikor erősebben kifujtam az orrom akkor elkezdett ömleni a vér belőle, és az többször is volt kb fel évbe max 2-3x fordult elő

Most kb 2 hónapja még folyamatosan vannak kisebb vérzések ha kifujom az orrom ha nem

Kb 2-3 napja ajánlották hogy neogranormonnal kenegessem mivel biztos kívan száradva belül az orrom meg minden.. De most kb 5 napja még a jobb orr lyukammal van az hogy most ennél vannak kisebb vérzések és a balnál meg nem

Lehet hülyének tartasz/tartotok de hát ez van..

2018. aug. 18. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lézeres "érhegesztő" rutinműtét erre megoldás lehet. Azt nem tudom, kell e vérvétel. De mitől félsz? A tűtől, vagy attól, hogy találnak valamit a véredben? Bár nem ártana egy vérnyomás mérés sem. HA magas, attól is vérzik az orrod!
2018. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tűtűl is nagyon félek + hát igen magas is szokott lenni a vérnyomásom de inkább ingadozó.. Ha nagyon izgultam 140/.. /100+ is volt már
2018. aug. 18. 22:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném mondjuk hogy akarhanyszor volt ilyen pici vérzés mindig magas volt a vérnyomásom vagy már nem tudom.. Parázok az biztos
2018. aug. 18. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csináld azt, hogy egy nap többször megméred a vérnyomásodat, és amikor vérzik az orrod, akkor külön. HA nem a vérnyomás a baj, akkor fül-orr gégészet. Van, hogy vékonyak az orrban az erek, és könnyen elpattannak idegességre, levegőszennyezettségre...
2018. aug. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz vérvétel, csak be fogják sütni az orrodat. Előtte kapsz lidokainos gézt, így semmit nem fogsz érezni az egészből. Utána egy ideig nem szabad orrot fújni, és kenegetni kell orrkenőccsel. Plusz még szoktak ajánlani Rutascorbint. Nekem már 3-szor csinálták, rutin dolog.
2018. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!