Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mit tegyek? Szeret a...

Vajon mit tegyek? Szeret a pasim vagy sem?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem néhány tanácsot adni?

4 éve vagyok együtt a barátommal már úgy mond együtt is lakunk meg minden még ö dolgozik én a házi munkákat csinálom itthol...viszont észre vettem rajta dolgokat hogy már nem olyan mint régebben és engem ez zavar..hogy tudnám helyre rakni a kapcsolatom?Vagy hogy tudnám elérni hogy újra szeressen?Vagy netán nem is velem van a baj?Csak azért gondoltam erre mert észre vettem hogy rengeteg társkereső oldalon fent van és van egy hamis facebook fiókja amibe más lányokkal ír,dicséri őket és 18+képcsere is volt:( szerintetek mit tegyek?



2018. aug. 6. 17:46
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ülj le vele beszélgetni őszintén az érzéseidről, mert ha magadba folytod az nem fog túl sok jót eredményezni. Dobd fel valahogy a szexuális életeteket (egy új, szexi fehérnemű, új pózok vagy bármi ami nem a megszokott rutinotok). Az szerintem már régen rossz ha társkereső oldalakon van fenn és lányokkal +18as képeket cserél, de mindent meg lehet beszélni. Ne támadd le ezzel, próbáld higgadtan kezelni és megbeszélni ezt vele. Sok sikert!
2018. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Probáltam de nem hiszem hogy komolyan venne..mivel állandóan féltékeny vagyok és mindig rá kérdezek ezekre de nem foglalkozik ezekkel...az egyik lány ismerőse szerint nagyon szeret és én ezt még sem tapasztalom...
2018. aug. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!