Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti mennyit adnátok ezért a...

Ti mennyit adnátok ezért a szolgáltatásért? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés
Ti fizetnétek magán ápolót, aki a kórházban jobban odafigyel pl. Az idős szüleidre? Szerintetek mennyit fizessek neki? Megéri? Illetve az otthoni vérvételről mi a véleményetek? Nyilván jobb mint sorban állni, de drága?

2018. aug. 20. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

nekem fogalmam sincs az árakról. Ha körülnézel hirdetési oldalakon, biztos fogsz találni többet is, és tudsz választani.

Ha olyan a kórház, pontosabban az adott osztály, hogy a nővérek elhanyagolják a betegeket, akkor tényleg nincs nagyon más lehetőség, csak hogy rendszeresen legyen ott valaki, látogatók, fizetett nővér, mindegy.

Nem tudom, melyik kórházról van szó, de nálunk a kórházról az utóbbi 3-4 hétben több rémtörténetet is hallottam.

Egy ismerőst félrekezeltek, meghalt. :(

A szomszéd néni lánya napokon át ki volt akadva, teljesen jogosan, hogy a nővérek még inni sem adnak a betegeknek a legnagyobb kánikula idején; amikor ment látogatni, ő itatta végig az összes beteget a szobában. Meg azzal sem foglalkoztak, ha a néni jajgatott a fájdalomtól; mondta a nővéreknek a pultnál, hogy adjanak neki gyógyszert, erre közölték, hogy majd műszakváltás után. Azt mondta a hölgy, hogy fel fogja jelenteni a kórházat, hogy kínozzák a betegeket, és szerintem teljesen igaza is van, mert ha mindenki annyiban hagyja, akkor soha nem lesz változás.

Egy környékbeli néni meg ott dolgozott a kórházban hosszú évekig, és már nyugdíjas volt, amikor a férje nagyon beteg lett, és még így sem látták el megfelelően; azt mondta a néni, hogy a műtéti seb egy kis részen fel volt nyílva, azzal sem foglalkoztak, és 5 napig kötést sem cseréltek, hiába szólt ezért minden nap.

Meg azt is mondta, hogy éjszaka a nővérek dáridóznak, zenét hallgatnak meg hangosan pofáznak, röhögcsélnek.

Szóval ez a hely valami katasztrófa, bár régen egy rokonom volt a szülészeten, és azt nagyon dicsérte; szóval ezért írtam, hogy inkább az osztályt kell nézni.

2018. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%

Pontosan 0 forintot.


Senkinek nem adok egy rappent sem soha, mert az a dolguk, hogy ellássanak. :)

2018. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Ja, igen, és ha SENKI nem adna pénzt, akkor RÉG megszűnt volna már a paraszolvencia.


Csak a betegek azt hiszik, jobb ellátást kapnak, ha borítékot csúsztatnak... hááát, egy fenét :D

2018. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Hiába "az a dolguk", ha egyszer trehányak, lusták, felelőtlenek, érdektelenek, hanyagok. Lásd az előző válaszomban leírt példákat.

Tehát vagy magánkórházba megy valaki, ha meg bírja fizetni, vagy szenvedhet a szomjúságtól, a fájdalomtól, az éhségtől, a kezeletlen sebektől stb. percről percre, napokon át az államiban, ha épp ilyen undorító bandához kerül.

Gondolom, te a második lehetőséget választanád, ha súlyos beteg lennél.

2018. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!