Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, a véleményetekre...

Lányok, a véleményetekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
Ti mit mondanátok ha mondjuk a biosz tanárotok minden lányt megkérdezne hogy menstruál-e,amikor arról tanultok???vagy ha ha fiúk erről érdeklődnének és mellesleg ott lenne az a fiú aki neked tetszik?? :)

2015. febr. 28. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy semmi köze hozzá. Ilyet nem kérdezhet egy tanár. Maximum a torna tanárnak van hozzá köze, amikor olyan erősen görcsölsz/rosszul vagy, hogy nem tudsz tesizni, illetve akkor van a többinek, ha ki kell menj óráról a rosszulléttől.
2015. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :),ja és nálunk (mondjuk nem biológia óra volt)megkérdezte a tanárnő hogy kinek van ,ja és caak lányok voltak bent!(egészségtan órán)
2015. febr. 28. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, úgy más. Akkor azért nem olyan para. Gondolom beszéltetek róla, hogy nem szabad fürdeni csak zuhanyozni olyankor, mert fertőzést lehet kapni, stb.

De azért akkor is furi :D

2015. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok köze van hozzá és nem szép dolog fiúk előtt ilyet kérdezni, hiszen szégyenlős ilyen korban minden tini, szerintem én nem válaszoltam rá.
2015. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat akkor még nem volt menstruációm,de kaptunk egy csomó betétwt,Libresse-t mert akkor még adtak termékmintát (gondolom én,mert 2012- ben adták és akkor fejwzték be az "adakozást)
2015. febr. 28. 17:15
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem,akkor nem vagyok egyedül azzal hogy nem mondanék semmit!! köszi 😀
2015. febr. 28. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Magyarul felvilágosító óra volt.


Nálunk nem tette fel magát a kérdést a tanár, de előadást tartott a menstruációról és kiosztotta a multik által küldött termékmintákat.


Egy másik teremben a fiúknak is beszéltek a nemi érésről és ők is kaptak kiskönyvet.


A tanár kérdése talán egy picit etikátlan volt, de biztos vagyok benne, hogy fiúk előtt nem kérdezte volna meg.


A menstruáció pedig csak addig olyan nagy szám amíg az ember lánya általános iskolába jár.

2015. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát igen! 😁☺ köszi a válaszod!
2015. febr. 28. 17:31
 9/10 anonim válasza:

Szia :D

Nekem annyi a szotrim ( mostanában történt ), hogy tesióra előtt jött meg, és pont a legbunkóbb férfi tesitanát tartotta az órát. Na amikor egyedül volt én odamentem hozzá, hogy nagyon fáj a hasam, esetleg nem lehetne, hogy ma nem tesizek, erre elkezd kiabálni, hogy : MI VAN, MEGJÖTT? ... Persze mindenki hallotta, égett a képem, de szerencsére nem piszkált vele senki. Tesire át kellett öltöznöm, de alig csináltam valamit, nem hajlongtam, se semmi. Erre tesi után mondja a faszi, hogy ki fog rakni az osztályból, mert nem dolgozok rendesen !! Hát én ott dobtam egy hátast, fogtam magam és beviharoztam az öltözőbe.

Még egy ilyen embert ... !

2015. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak ilyen bunkó tanárok,mondjuk az és tesitanárom jófej,mert nála az is elég ha mondjuk hogy most megvn és fája a hasunk.
2015. márc. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!