Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulaműtét után normális,...

Mandulaműtét után normális, hogy ennyire fája torkom?

Figyelt kérdés
Szeptember 28.án műtötték ki a garatmanduláimat, szépn gyógyult,3 hét után kutya bajom sem volt..de most kb egy hónapja folyton fája torkom,fáj ha nyelek és minden reggel úgy kelek fel,mint műtét utánni héten, hogy mintha kést szúrnának a torkomba. Normális ez? Volt valakinek hasonló panasza? Ráadásul kicsit be is van dagadva a torkom egy kis része (manduláim helye mögött). Visszamenjek a gégészetre? 21/L
2017. dec. 15. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennek most bármi köze lenne a majdnem három hónappal ezelőtti műtéthez, szerintem bepusziltál valami most divatos vírust. Nekem is egy hete fáj a torkom, reggel a legrosszabb (gondolom, éjszaka kiszárad), ma már sírni lett volna kedvem, amikor felébredtem. Hülye egy vírus, mert amúgy meg a közérzetem teljesen rendben van, ezt leszámítva egyáltalán nem érzem betegnek magam. Jobbulást nekünk! Azért ennyi idő után már nem árt, ha dokihoz mész vele, nálam is volt itt tegnap.
2017. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem a mütét miatt fáj,a torkod van begyulladva.Mutass képet a torkodról.Nekem ösztöl tavaszig mindig fáj a torkom,krónikus garatgyulladás miatt.
2017. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én torkom most ilyen,kicsit érzékeny.Tavasszal én is ki akarom vetetni a manduláimat.

[link]

2017. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!