Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a munkaügyi által küldenek...

Ha a munkaügyi által küldenek alkalmassági vizsgálatra, tanfolyamhoz kell? A vizsgálat kiterjedhet egésztestre? A gatyába is benéznek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem kuplerájba keresnek beavatót, akkor nem.
2018. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen,lemérik a farkad hosszát,hogy milyen kicsi!!! :D :D
2018. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Gatyába nem néznek.

Kulcsszavaid között: fitymát hátrahúzva. Hát bakker, jót röhögtem.

2018. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem is jól írtam: fitymát hátrahúzza. :D


Nem, nem húzzák hátra. Miért? Szeretnéd?

2018. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hülye vagy xd

Csak érdeklődtem volna... de vannak ilyen állatok.. értelmesen is megérti az ember

2018. aug. 24. 21:39
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Akkor leírom értelmesen is. Nem, nem néznek gatyába. A szemedbe néznek, vagyis neked kell olvasni a falon lévő betűket, számokat, vizelet vizsgálat, az külön a laborban, kapsz egy poharat, belepisilsz, abba beletesznek egy lakmuszpapírt, hogy nem vagy-e cukros van-e fehérje benne, meghallgatják a tüdődet, szívedet, kérdeznek arról, milyen betegségeid voltak, szedsz-e szógyszert, ha igen, akkor mit, hasonló rutinvizsgálatok. Semmi extra. Így már elég kielégítő a válasz?
2018. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Én tanfolyam miatt voltam. Orvos válogatja, nekem melltartó mögé belehallgattak, gatyat levenni nem kellett de csoport tarsaimnak, akik másik kerületben laktak és más orvoshoz mentek volt, akot bugyira vetkőztettek ) melltartó is le) és úgy " vizsgálták". Volt, akinek a felsőt sem vetették le. Orvos függő, sajnos vannak perverzek is, akik élvezik a helyzetet.
2018. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
18%

Miért perverzség az, ha az orvos levetkőzteti a beteget? Egyébként meg eleve a szabály az, hogy ahol vizsgál onnan mindent le kell venni.

Azt sosem értettem, hogy emberek ennyire paráznak attól, hogy Úristen a gatyát le kell-e venni, miért gond ez? Az persze nem gond, hogy mindenki mindenkivel összefekszik, utána meg panaszkodnak, hogy problémâja lett ott lent, de fél elmenni szakemberhez, mert akkor le kell vetkőzni, Ne már! Mi van veletek?

2018. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az,hogy bugyira vetkőztet és a falhoz állít,hogy forogj nem természetes. Mégis mi a francot nézne a melleden? Ennyi erővel, akkor az üzemorvos kukkantson bele a p.ncidba is,mert nem-e vagy gombás ? Természetes az orvosok előtti vetkőzés és az utóbbi vizsgálat illetve a mellvizsgálat is az. Csak nem az üzemorvosnál és nem egy tanfolyam miatt.
2018. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
59%
Félreértelmezed és összekevered a dolgokat. Az orvos amit meg kell nézzen, arról mindent le kell vetetnie.
2018. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!