Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik le a TB befizeté...

Hogyan zajlik le a TB befizetése magán úton?

Figyelt kérdés
Sziasztok, idén végeztem a gimnáziummal és lecsúsztam az egyetemről és a fogorvosom szólt ha nincs fizetve a tb-m akkor drágulni fognak az ottani ellátások. Azzal képbe vagyok hogy napi 244-ft illetve havonta 7300-ft ,csak azt nem tudom, hogy ezt hol és milyen úton tudom befizetni. Megköszönném ha valaki tudna mondani Budapesten egy irodát , címmel ahol lehetne fizetni ! Előre is köszönöm!!

2018. szept. 2. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A NAV-nál kell kezdeményezni, hogy te fizesd magad után. Talán van valami nyomtatvány, ha jól emlékszem. ÉN 5 évig fizettem magam után, de már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan kezdtem.
2018. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 EmpiresKnight ***** válasza:
Én úgy tudom de ez kb 8 éve volt hogy a központba is befizetheted illetve kérheted ezt az opciót .(Budapesten Teve utca )
2018. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2018. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Navhoz be kell menni és bejelenteni, hogy ezentúl magad fizeted. Asszem kint a folyosón is ki volt rakva ilyen nyomtatvány, de lehet bent adnak. Adnak jó pár csekket is hozzá.
2018. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bent adnak
2018. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!!
2018. szept. 3. 06:22
 7/10 anonim ***** válasza:
December 15-ig nem kell fizetned ha most végeztél. Netről letöltheted NAV honlapján a nyomtatványt, kitöltöd 3 példányban és beviszed a helyi NAV kirendeltséghez, de ha nyitsz ügyfélkaput, akkor azon keresztül is el tudod küldeni a bejelentő lapot.
2018. szept. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne felkeresned a helyi munkaügyi központot és regisztrálni, mint álláskereső. Talán az önkormányzatnál is lehet méltányosságból kérni, hogy ők fizessék helyetted!
2018. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó írt az igaz, helyettem is fizették 1 évig. Munkakeresőként be kell jelentkezni a munkaügyiben
2018. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!!!! Az egy év pont jó lenne...
2018. szept. 4. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!