Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van vagy volt valakinek kéztő...

Van vagy volt valakinek kéztő alagút szindróma, amivel fizioterápiára küldték? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Kéztő alagút szindrómám van a kórházi orvos szerint, vizsgálat hónap végén lesz, majd vissza is kell mennem hozzá, addig elküldött fizioterápiára. Akinek ez van vagy volt és szintén elküldték fizioterápiára, elment? Ha nem, akkor mikor visszament az orvoshoz ő látta a rendszerben hogy nem volt vagy kérdezte? Illetve mit csinálnak egy ilyen fizioterápián? Csuklóra írták nekem.

2018. szept. 6. 13:21
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Semmi extra, rátesznek tappancsokat és kezeléstől függően érzel vagy kicsi bizsergést, vagy csipkedést, jó érzés amúgy, ettől nem kell félni.

Inkább az a kérdés, hogy miért kérte a doki, mert gyakorlati haszna nincs. Fájdalmat csillapíthat, meg kellemesebbé teszi egy ideig, de azzal ezt nem lehet gyógyítani. Az, hogy látja-e a gépben az attól függ milyen rendszert használnak, nálunk minden látszik, de gondolom rákérdez a doki.

Azt mondom próbáld ki, nem vesztesz semmit.

2018. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is úgy gondoltam hogy haszna nincs, igazából azért nem járok el rá, mert két kisgyerekkel vagyok itthon, 30km-re bebuszozni mindennap sok és húzós lenne.
2018. szept. 10. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!