Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől ájulhattam el?

Mitől ájulhattam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma voltam vérplazma adáson, életemben először, de még vért sem adtam soha :D .

Előtte nap 3 litert bőven megittam, ma reggel előtte 1 litert. Kb 10perc volt hátra az egészből, az utolsó adag vért juttatta a gép vissza a szervezetembe, amikor szóltam a novernek hogy nagyon szédülök, majd egyből elájultam. Tartott kb 2 percig, utána egyből vérnyomást mértek, 65/70 volt. Valakinek van valami tippje, hogy ennyire hirtelen mitől eshetett le? :) Jövök héten megyek mégegyszer, de ha akkor is rosszul leszek akkor többet nem..


2018. szept. 20. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A verveszteseg okoz ajulast. Ha tolem vesznek vert en is elegge elfeheredek es szedulok. Probalkozz a szolocukorral utana. Nekem segitett. :)
2018. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!