Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől ájulhattam el/volt...

Mitől ájulhattam el/volt rohamom ezekben a helyzetekben?

Figyelt kérdés

Októberben vérvétel után rettenetesen szédülni kezdtem és volt egy görcsös rohamom (Amire én azt hittem, hogy csak elájultam).

Ma a WC-n tampont szerettem volna használni, mivel megvan a menzeszem, kényelmetlen volt, ezért kivettem. Amint kihúztam hihetetlenül elkezdtem szédülni ismét, és a falnak dőlve tértem magamhoz. Nem tudom, hogy elájultam e, vagy megint rohamom volt, mivel egyedül voltam. Mindkettő eset ugyanolyan volt, ugyanúgy éreztem magam. Viszont, mivel most nem volt velem senki, fogalmam sincs, hogy most csak elájultam vagy rohamom volt. Epilepsziás nem vagyok. Akkor mitől lehetett?


2017. szept. 7. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Lehet nem bírod a vér látványát, ezzel nagyon sokan vannak így, ez előidézhet ájulást is!
2017. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt is bele kellett volna írnom... Ezek előtt semmi gondom nem volt a menzeszemmel vagy vérvételekkel. Nem borít ki a vér látványa egyáltalán. Rohamot kaptam, visszagurultak a szemeim és rángatóztam.
2017. szept. 7. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudod az ember valtozik, ha korabban birtad a vert hat lehet hogy mar nem. Epilepszia gyanus tunetek, menj orvoshoz.
2018. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!