Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi szolgáltat...

Milyen egészségügyi szolgáltatásokat vehetek igénybe érvényes TAJ kártyával, úgy értve ami után van TB járulék fizetve?

Figyelt kérdés
Külföldi állampolgárként igényeltem TAJ kártyát, (nem rendelkezem magyarországi lakcímmel, ha ez számít) mármint a munkáltatóm és nem sokára meg lesz. Elvileg ő fogja majd fizetni a járulékot akkor milyen egészségügyi szolgáltatásokra érvényes a TAJ kártya?
2018. szept. 22. 19:51
 1/2 A kérdező kommentje:

Vagy ez egybe van az adózással amit adózik értem (persze ez egy feltevés amit nem tartok valószínűnek, mert az én országomba nincsen ennyi sok féle kártya meg adó és így hirtelen elég felfognom a dolgokat és értelmeznem


I am from: Ukraine!

2018. szept. 22. 19:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mindenre állami ellátás keretében. Nyilván magán ellátást nem finanszíroznak.
2018. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!