Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan fürdenek a zárt osztályon?

Hogyan fürdenek a zárt osztályon?

Figyelt kérdés
Remélem nem hangzik furán a kérdés...

2018. szept. 24. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az ápolók intézik ezt is. Ha máshogy nem megy, akkor leszedálják, és úgy fürdetik meg.
2018. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Van, akit az ápolók fürdetnek, de a legtöbb beteg magától megfürdik. Feltételezem, hogy akiről úgy ítélik, hogy kárt tenne magában, annak felügyelettel kell zuhanyoznia. Aki nem, arra nem is figyelnek, hogy egyáltalán fürdik-e, én 3 hétig voltam bent, ez alatt összesen kétszer fürödtem meg, senki nem szólt érte. Leterheltek a nővérek és kevesen vannak sok betegre. Amúgy nincs külön férfi meg női mosdó. Rendesen takarítják, de így is irohad undorító. Ráadásul nagy füst van, mert óránként csak 1x lehet cigizni, de sokan nem bírják ki és ott bagóznak titokban.
2018. szept. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Jav.:

- *rohadt undorító, elírtam :)

- Rosszul emlékeztem, csak 1x fürödtem XD

- Nem is csak "feltételezem", most jutott eszembe, hogy tényleg volt bent olyan, akinél ott állt az ápoló az ajtóban, gondolom, szuicid volt... Meghàt rohadtul figyelnek rá, hogy ne lehessen náluk semmi olyan, amivel öngyilkosságot lehetne elkövetni.

2018. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mostmár el tudom képzelni:)
2018. szept. 25. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!