Milyen karon/szakon kell tanulni ahhoz a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen vagy a Miskolci szakközépiskolában, hogy az akció osztályon dolgozhassak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Te milyen akció osztályon akarsz dolgozni? Ilyet bedobsz psziho alkalmasságin és röhögve vágnak ki...


Egyébként Rendészetin sok lehetőséged nincs.

Az NKE-n meg az összes szak rendőr szak az RTK-n belül ahova van alkalmassági. De oda nem árt szin 5ös tanulmányi eredmény.

2014. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség az 5-ös tanulmányi eredmény. Több ismerősöm is végzett ott, volt közülük aki csupa 5-össel ment oda, de ő és a többiek is azt mondták,h minden évben kb. az elsőévesek 80%-a kigyúrt marha és ők is simán elvégzik.
2014. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az érdekes. Főleg hogy RTK-ra 400as ponthatár van. Oda kiváncsi lennék hogy jutsz be 5ös érettségik nélkül.

Aki mostanában végzett az akkoriban kezdett amikor még alacsonyabbak voltak a ponthatárok.

2014. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na én is oda jelentkeztem, és igen, szín ötös érettségim van.. 2 nyelvvizsgám (angol,német felső) és angol, töri emelt szintű érettségim.... nem könnyű bekerülni, nekem 423 pontom van, és a migrációt jelöltem meg első helyre ahová tavaly 410 volt a határ.. talán sikerülni fog... de kell hozzá az 5ös érettségi... ráadásul elég jó %okkal....
2014. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 440 pontom van, én kitűnő voltam és az érettségim is az. A töri emelt kivételével minden érettségim 90% felett van, ráadásul két választottam is van. Van pluszba egy felsőfokúm.

Szerintem nem kell bevenni minden hülyeséget, amit hall az ember. Az emberek nem tudják, hogy valójában milyen jó tanulók járnak az NKE-re csak megbélyegzik őket, mert rendőrök. Ja és az, hogy valaki kigyúrt, nem tudom hogy függ össze a tudással.

2014. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy függ össze,h elég sok éven keresztül mindig voltak ott ismerőseim és ők mondták,h a szükséges magas pontszám ellenére, nagyon hülyék is vannak ott, akik egész nap csak gyúrták. És ez nem általánosítás semmilyen területen/kérdésben sem, csak megjegyzés.
2014. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

megjegyzés amit valakitől hallottál.

ergo: PLETYKA... :)

Ráadásul semmi valóságalapja nincs.


Hogy jön az össze hogy valaki összehoz 400 feletti pontot, tehát jól érettségizik, jól tanul, és utána a suliban hülye lesz?


Az emberek gyúrnak mert szeretnek gyúrni, valamint nemárt ha jó kondícióban vannak.


De elárulom akik most az RTK-n de a HHK-n is vannak, nem tartoznak a buta emberek közé.... :)

2014. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!