Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy orvostanhallgatót megkérdezek hogy később hány emberre bízná a gyerekét a szaktársai közül, az a válasz hogy 10%?

Figyelt kérdés
Viszont az átlag embereknek az orvos az orvos.

2018. okt. 2. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ne vegyük már egy kalap alá az orvostanhallgatót meg az orvost. Egy hallgató annyi mindent nem tud még, amit egy 2-3-4-5-x éve dolgozó orvos már igen. Az, hogy valaki kap egy diplomát, nem jelenti azt, hogy már felügyelet nélkül képes gyógyítani. Az, hogy valaki orvostanhallgató, még nem jelenti azt, hogy mindent rá lehet bízni. Egy hallgatóról még nem lehet eldönteni, hogy jó orvos lesz-e. A szaktársaimról jelenleg nem tudom eldönteni, hogy rájuk merném-e bízni a későbbiekben a gyermekemet, hiszen még fogalmam sincs, hogy mi lesz a későbbiekben! Ne ez alapján ítéljük meg az orvosokat, az egészségügyet. Üdv, egy negyedéves orvostanhallgató
2018. okt. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Azért szerintem igen is látszik már az egyetemen, hogy ki az, aki jó szakember lesz, és ki az, akit inkább elkerülne az ember. És bizony, az orvosok között is vannak jobbak, rosszabbak. Én már dolgozom, de jó pár olyan kollégám van, akihez akkor sem mennék, ha fizetnének érte.
2018. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ő már tudja, hogy a végére 90%-ot kirostálnak.
2018. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!