Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha több ingát megkérdezek egy...

Ha több ingát megkérdezek egy bizonyos kérdésről, és mind ugyanazt mondja, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy az tényleg úgy lesz? Hozzáteszem más is ingázott a sajátjával és neki is az a bizonyos válasz jött ki mint nekem!

Figyelt kérdés

2016. nov. 9. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Jobb ha befejezed, Isten előtt utálatos a csillagjóslás, varázslás, ezotéria stb.

Ez mind az Ördög műve.

Lehet tudatlanságból és kíváncsiságból tetted, de kapcsolatba kerültél vele.

Hagyd abba!

2016. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az inga nem mond semmit. A te tudatalattid mozgatja. Szóval ha nem hatottál rá tudatosan, akkor azt válaszolja, amit az érzéseid sugallnak érdek nélkül.


Ha meg nem tiszta tudattal kérdeztél, akkor hibásan válaszoltál magadnak.

2016. nov. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

montibi!


Ki mondta, hogy Isten hívő vagyok? Spirituális sátánista vagyok, szóval kissé sem érdekel, mit mond erről a fenti..... -.-"


2. válaszoló: köszönöm, hogy leírtad, én is ettől tartottam, hogy tudat alatt én mozgatom.

2016. nov. 10. 07:55
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

én holi paladin vagyok.

az ingázásnak van két trükkje. Eddig bárhol megfordultam csak az első trükkről hallottam.

Mármint hogy be kell avatni egy ingát.

Azt hogy hogyan azt viszont sehol nem tudták jól elmondani.


A második trükk létéről fogalma nincs az ezo társadalomnak.

Pedig anélkül lehetetlen igaz válaszokat kapni.

2016. nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Én ha kérdésem van a telómon lévő jósgömb appot érdezem. Kb ugyan olyan pontossággal válaszol. Am én lvl 40 pala vagyok, nem tom mi az a holi de mehetnénk vmikor raidelni, bevesszük healernek a sátánistát vagy van healing aura talented neked is? Am jó lesz vigyázni az ördöggel mert ismerek egy cigányasszonyt aki megölte az édesanyja segítségével. XD

Áldás!

2016. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Távozz tőlem Sátán!
2016. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy szkíta druida vagyok. Healing-OK Destruction Spell-OK Teleport-NOK
2016. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"...Spirituális sátánista vagyok, szóval kissé sem érdekel, mit mond erről a fenti..... -.-" "

az meg milyen? Vagy melyik?


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__..

ott #93 érdekes


a kérdésedre visszatérve... ha az életedet fának képzeljük el, gyökeres a múlt, jelened a törzs, akkor a jövőd az ágak, a lomb. Az erősebb ágak a már bekövetkezett döntéseid az új hajtások a lehetőségek, valamelyik elszáead valamelyik megerősödik s van amely csak a másik miatt nő, (párhuzam, hasonló kimenet miatt) szerinted ez alapján biztsan állítja bárki a jövőd???


Bizony, bzony mondom néked, a kereszténység lesz a léted... ;D


Inside_You alias szkíta druid, te wowozól?

2018. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ui. #1 igen ezt én is így tanultam, az ezotéria és stb. nélkül

Jézus viszont megszegte, ezt varázslás... miért mert Isten gyermeke volt, sprotekciót kapott? nem ezért feszítették meg, a farizeusok és írástudók? nem azt tanítja a biblia hogy mi mind Isten tévelygő gyermekei vagyunk? (tékzló fiú)

A gondolkodás bűnnek számít, mert kérdőre vnsz dolgokat, s keresed rá a választ, nem vakon híve annak mit emberek keze alkotott?

ha Isten igélye A Szent Biblia, szent és sérthetetlen, miért vettek ki belőle a vallási vezetők, és ez vajon a népet szolgálja? s mi alapján zs-z egy keresztény ha onnét az alapja? (ide mondjuk a sátsnistát is beletenném)

[link]


nem akarlak szét oltni a hited miatt, csak ezekre a kérdésekre, kevesen adtak választ, s pont az eggyik válasz adó miatt lettem "Szabad keresztény"


az ingázás pl nem bűn s még sok minden nem az, amit annak tartanak... a jövőn meg a fenti miatt nem nagyon lehet firtatni

(tarotom van, annyit kédek, most hol járok? ez az a kérdés amit bármikor feltehetsz :D )... a csillagászattal úgyszint nincs sok baj, mert azért akad...

de minden tiszta a mag helyén! (angyal kártya ;), a mérték, és az arany középút)

2018. szept. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!