Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyenek manapság a pszichiátr...

Milyenek manapság a pszichiátriák? Milyen a zárt osztály és a nyitott? Átlagosan meddig tartják bent zárton a betegeket? Ki hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, valaki részletesen megtudná velem osztani a tapasztalatit, hogy milyen a benti élet? Esetleg Szekszárdon volt-e már bent valaki a pszichiátriai osztályon? Milyenek a körülmények? Tudom, hogy a szekszárdi kórház nem a legjobb (halálgyár címszóval illetik), de talán ez az osztály kivétel.


Olvastam régebbi kérdéseket, hogy szinte minden esetben kapott az illető valamiféle gyógyszert, nem javult azóta a helyzet, hogy inkább drog nélküli terápiákat alkalmazzanak?


Számomra mindenki egy rettenetes helynek állítja be a pszichiátriákat meg az elvonókat is. Bár nem hiszem el, hogy rosszabbak lennének mint a kórházi elfekvők, fertőző osztály stb..


Köszönök minden segítő kommentet ez ügyben, privátban is írhattok :)



2018. okt. 5. 14:11
 1/5 Figo07 válasza:
100%
Az orvosok szarnak a fejedre,egyből begyogyszereznek.Az ápolók közöt vannak normálisak is,aki probálnak neked segíteni hogy minél előbb kikerülj onnan.2-3nap után egy bizottság ellé kerülsz ahol eldöntik a sorsod.Ha szerencsed van akkor minél előbb kikerülsz,mert ott csak jobban leépülsz.Amúgy maga az osztály kinézetre tűrhető.De senki ne akarjon óda kerülni, én már voltam ott párszor látogatóbba alig vártam hogy le teljen a látogatási idő.
2018. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Figo07 válasza:
100%
Írok konkrét dolgokat.Egyik család tagom 3szor volt bent öngyilkossági kísérlet véget mind 3szor 3nap után kiengeték.Ha tovább bent tartoták volna akkor a többi beteg véget becsavaródót volna.A másik rokonom aki bent volt ő már idős,hangokat hallot éjjel,másnap beutalták,este mentünk hozzáteljesen kivolt őtve.Másnap még rosszabb lett.És őt nem is akarták kiengedni,de viszont a sok gyógyszertől egyre jobban leépült.Egy hét után tudtuk kihozni ügyvédi segítségel.
2018. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottad velem tapasztalataidat. Nem áll szándékomban bekerülni, de benne van a pakliban :/
2018. okt. 10. 15:53
 4/5 Figo07 válasza:
100%
Remélem nem kerül rá sor.Kitartást.
2018. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Ne hülyéskedjetek már, túlélhető! Többször is voltam már, több hónapot! Igen, az ember sok gyógyszert kap, de kibírható, túlélhető, és nem roppan bele az ember. És amikor stabilizálódik (zárton három hetek után), és átkerül a nyíltra, egy csomó dolgot lehet tanulni. Nem jó, ha bekerülsz ilyen helyre, de van jó oldala is: sok tapasztalatot lehet szerezni.

Szóval, no para. :)

2018. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!