Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségügyi kiskönyvhez való...

Egészségügyi kiskönyvhez való vizsgálatoknak mennyi lehet az ára, hogyha nincs érvényes TB-m?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, jelenleg nem dolgozom sehol, hanem szeretnék elkezdeni, de ehhez szükséges a kiskönyv, de ahhoz pedig szükségesek a vizsgálatok. Mennyibe fog nekem ez kb kerülni?

2018. okt. 7. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanannyiba, mintha lenne tb fizetve


Tb elmaradást, ha van, akkor behajtják adóhátralékként...ha most érettségiztél, akkor a diákod érvényességének lejárta utáni 46. naptól kell fizetned

2018. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagyon sokat segített.

Elvileg 2018. Október 31-ig jó a diákom, szóval akkor most még van időm, hogy betudjam fizetni.

Egyébként adóhátralék befizetést ellehet intéznem úgyis, hogy írok egy méltányossági kérelmet, mivel munkanélküli voltam egy megadott ideig, ezért nem tudtam fizetni, és ilyenkor hajlamosak eltörölni.


Köszönöm mégegyszer.😊🤞🏼

2018. okt. 7. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamennyi méltányosságot lehet kérvényezni, ez nem tudom mennyi időre szól, de meg kell próbálni.
2018. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!