Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Detox ellátásért fizetni kell?

Detox ellátásért fizetni kell?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szégyellem, de tegnap a detoxba kerültem, másnap reggel kiengedtek. Fizetem a TB-t, nagykorú vagyok, ez volt az első alkalom (és egészen biztos vagyok benne hogy a legutolsó is, jó tanulópénz volt) hogy bekerültem oda. Kaptam egy injekciót, iletve este megfigyelés alatt tartottak, de semmi más dolog nem történt. Tényleg fizetni kell az első alkalomért is, vagy ez csak szóbeszéd? Csak egy zárójelentést kaptam, meg egy papírt amin az szerepelt, hogy milyen dolgok voltak nálam amikor odakerültem. Valaki tudja ezt 10% pontosan hogy működik?


22/f



2018. okt. 14. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaptál csekket? Nem. Akkor mi a kérdés?
2018. okt. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha fizeted a TB-t akkor miért kellene fizetned?
2018. okt. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy ha fizetem a TB-t akkor nem kell fizetni, de máshol meg azt írták, hogy fizetni kell. Csak szerettem volna biztosra menni, ez minden.
2018. okt. 14. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell fizetni és amúgy a sürgősségi ellátásért amúgysem kell.
2018. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 M.m20 válasza:
Szia! Kaptál végül azóta csekket? vagy lett bármi utóhatása/következménye a dolognak?
2018. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csekket kapsz, azt még a zárójelentéssel együtt kapod meg. De már nagyon régóta nem adnak csekket, ha sürgősségi, akkor pláne nem.

A leltárból meg valahogy módszeresen kifelejtik a pénztárcát. Ha bármilyen értéktárgy volt nálad, az érdekes módon megmarad, de a készpénznek valahogy mindig lába kél. Tehát gyanítom, hogy valamiért a személyzet lop. Az alacsony mentős és szakdolgozói fizetés mellett ez teljesen érthető, csak nem így kéne extra bevételekhez jutni. És mivel semmit nem is lehet bizonyítani, következmények nélkül lophatnak.

márc. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!