Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kiválthatom a vény-receptet...

Kiválthatom a vény-receptet más megyében is mint ahol élek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 éves lány vagyok, a kérdésem az lenne, hogy budapesti vagyok de úgy hozta az élet, hogy egy teljesen másik megyében kell lennem pár hétig, és ki kell váltanom egy gyógyszeremet kedden, ami ráadásul anyukám nevére szól de ő nem tudja kiváltani mert mozgássérült és sosem hagyja el a lakást, eddig sosem volt gond pesten, de félek, hogy itt ahol vagyok esetleg baj lehet belőle.


Szóval nem gáz, ha kiváltom anyukám receptjét budapesttől 400 kilóméterre (sima frontin recept amúgy szóval nem valami bivalyerős cuccról van szó)


Köszi a válaszokat, amennyiben hasznosak, vagy valaki csinált -e már hasonlót. Mindenki azt mondja, hogy nem lesz gáz de azért jó lenne tudni, hogy tényleg nem, mert kell neki de ő nem fog tudni elmenni személyesen, én eddig mindenhol kiválthattam a receptjét pesten belül de most máshol vagyunk.



2018. okt. 29. 02:44
 1/3 A kérdező kommentje:
anyukám gyógyszerét nem az én gyógyszerem az elején elírtam bocsi, már késő van :D
2018. okt. 29. 02:48
 2/3 anonim ***** válasza:
A "Beteg aláírása" részt írja alá, te a "Termék átvevő"-je. Akkor nem kötnek bele
2018. okt. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen ezt csinálom. Semmi gondot nem jelent.
2018. okt. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!