Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem saját háziorvos adhat...

Nem saját háziorvos adhat beutalót tüdőszűrőre?

Figyelt kérdés

Egyszerűen mindig pont úgy dolgozom, hogy nem tudok elmenni a saját háziorvosomhoz, se az üzemorvoshoz. Megoldani (pl. műszakcserével) nem lehet. De beutaló nélkül nem állnak velem szóba.. mit csináljak?

Gondoltam, hogy magánrendelésre menni, de nem találok magán tüdőszűrést, csak más háziorvoshoz tudnék elmenni. Ha jó fej, tud segíteni szerintetek?



2018. okt. 30. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Adhat másik orvos is, persze.

De magánrendelés helyett miért nem mész el mondjuk a Budai radiológiai centrumba ahol 4 000-ért megcsinálják, akár este is és másnapra van lelet is? Oda nem kell beutaló.

2018. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nehezen jutsz el a saját háziorvosodhoz, akkor lehet, hogy egyébként is érdemes lenne másikat keresned.
2018. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magán doki biztos

ad

2018. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak nagyon szépen köszönöm. Már el is intéztem az időpontomat a Budai Rad. Centrumba. Sosem hallottam róluk eddig, de rákerestem és szimpatikusnak tűnt. Telefonban is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.


Másodiknak: igen, gondolkodom rajta..

2018. okt. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!