Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha epp kulfoldre megyek es...

Ha epp kulfoldre megyek es van "health insurance" rendelve a bankkartyamhoz, akkor elmehetek kint orvoshoz? Folyt lent

Figyelt kérdés

Vagy ez csak arra érvényes, ha balesetem van vagy barmi surgossegi esetem?

Mondjuk ha belazasodok, mert epp elkaptam valamit, akkor nem mehetek orvoshoz hogy felirjon valamit? Elore is köszönöm a valaszokat.



2018. nov. 4. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A feltételeknél általában ott van hogy mit takar. Nagyrészben ez arra érvényes hogy ha sürgős.
2018. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke, köszönöm. Ha valaki tud esetleg olyat ami azt is fedezi, ha el szeretnek menni orvoshoz mert mondjuk bekapok egy virust, az legyszi ossza meg.
2018. nov. 4. 13:13
 3/3 anonim válasza:

Alapvetően minden utasbiztosítás tartalmaz betegségre vonatkozó biztosítási összeget is. A kártyához tartozó biztosítások erősen korlátozottak, nagyon meg kell nézni, hogy mire vehető igénybe és milyen összeg erejéig. Egy ilyen belázasodásos történet mindig belefér, a kérdés inkább a nagyobb bajokkal van (mondjuk kint kapok egy stroke-ot).

Meg erősen függ az úticéltól is, hogy milyen biztosítási összeget célszerű választani.

Külön kérdés a meglevő betegségekre vonatkozó biztosítás, ami általában elég korlátos...

2018. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!