Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ket het mulva megyunk...

Csajok! Ket het mulva megyunk kirandulni kulfoldre par gyerek meg tanar. Mot tegyek ha pont akkor jon meg pisiszunetben? Hogy oldjam meg h ne legyen feltuno es h ne vegyek eszre?

Figyelt kérdés
Meg nem jott meg, de mar ideje lenne mert 14 multam, es mar minden jel megvan ra, es felek h pont akkor fog megjonni...tudom, addig meg megjohet, de sokaknak hallottam hogy kirandulaskor meg akkor jott meg amikor egyatalan nem szamitott ra...es mivan ha ugy jon meg hogy en nem veszem eszre csak masok szolnak hogy veres a gatyam az hot ciki lenne legyszi segitsetek mit csinaljak ha ilyen helyzetbe kerulok?

2013. máj. 2. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonlo a helyzet, csak mi nem kulfoldre megyunk. Nekem mar megjott csak azon gondolkozom, hogy lehetne megoldani ha pont akkor lesz meg a cserelest buszozas kozben hogy ne vegyek eszre. Eleg nehez feladat.
2013. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél magaddal betétet és rakj be. Mindig cseréld rendszeresen és ha megjön akkor lesz bent. Ha nem akkor meg nem :)
2013. máj. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakait rakjatok be. Azzal akár 6-8 órát is lehet lenni vagy többet is ;) mivel éjszakai. De buszozás közben meg szoktak állni pisilni és akkor elmész cserélni
2013. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En tampont hasznalok, mert az a pelenka idegesit... Csak a higieniaval lvan bajom meg azzal, hogy masok lehet felfigyelnek.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire félsz, akkor mindig legyen bent tisztasági betét, vagy szárny nélküli eü betét, és akkor nem ér kellemetlen meglepetés, ha esetleg nem jutsz el azonnal a wc-re. Nekem a legelső menstruációm pecsételő vérzéssel indult, épphogy meglátszott a folt, szóval azt tényleg nem lehet észrevenni, csak ha már a wc-n vagy és foltot hagy valahol. De van, akinek a legelső is rendes vérzés. Ha az lesz, akkor azt biztosan észreveszed. Nem árt mindenre felkészülni. Legyen nálad bőven betét, és akkor nem érhet váratlanul.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nagy Banyapók ***** válasza:

Tisztasági legyen bent, eü. betét legyen a táskában, főleg inkább az éjszakai fajtából. Sötét nadrágot és fehérneműt vigyél magaddal. Ha meg akkor jönne meg, úgyis megéreznéd azt a semmihez sem hasonlítható érzést :) Meg aztán ne úgy képzeld el az egészet, hogy egyik pillanatról a másikra elönt a vér és olyan lesz a szitu, mint egy huszadrangú horrorfilmben :) Valószínűleg eleinte nem lesz olyan intenzív, meg barnázgatsz, stb...

Pisilni meg úgyis kell mindenkinek, ha sok lány lesz, akkor pláne még gyakrabban megálltok. Akkor majd ellenőrizheted :)


No para! Jó utat :)

2013. máj. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igen,sok lánynak táborban. én is azt hittem tavaly hogy akkor táborban fog,de végül nem. más lánynak jött meg (első) :D

végül nekem is program előtt.

kb 50% az esélye hogy pont akkor fog megjönni.

nekem is 14 évesen jött először,pedig jól fejlett lány voltam.

2013. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem menstruálsz, eszedbe ne jusson tampont használni!!!
2013. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegyél be betétet (de nem szárny nélkülit, mert az el fog mozogni, mivel valszeg nem egész nap fogtok ülni..)

Tampont addig, amíg nem jön meg, ne használj! Illetve egy darabig utána se, amíg nem tapasztalod ki, h melyik nap milyen erős.

Sötét nadrágokat viselj.

Ha megjön, valszeg úgyis valamennyire görcsölni fogsz, ill. érzed, h vmi nedves van odalent (ezt nem szexuálisan értettem:D).


Azzal pedig ne foglalkozz, h milyen ciki lenne... vállald mellszélességgel, h igenis te már egy igazi "nő" vagy.:) Aki emiatt beszól, vagy cikiz annak kell szégyellnie magát, nem neked, olyan dolog miatt, ami teljesen normális! :) Majd írj, h mi volt. 17L

2013. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon kicsit fogsz vérezni elsőre, nekem is pár csepp volt csak.
2013. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!