Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Másik megyébe is mehetek tb...

Másik megyébe is mehetek tb alapon szakrendelésre kórházba?

Figyelt kérdés
Az van, hogy elköltöztünk egy másik megyébe, viszont volt egy jó nőgyógyászom az előző helyen, igaz már jó pár éve nem jártam nála, viszont most hozzá szeretnék vissza menni, az állapotom miatt. Ebben a megyében állítólag nem olyan jók a dokik. Csak magánrendeléssel lenne megoldható?-mert az is van neki, vagy mehetek ugyanúgy a szakrendelésére a klinikára?

2018. nov. 9. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Igen, csak magánrendelés keretében tudsz hozzá járni. TB alapon csak a lakóhelyed szerinti szakrendelő köteles ellátni.
2018. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem köteles ellátni, de megteheti "szívességből". Különösen, hogy eddig odatartoztál. Én házi orvoshoz is ugyanoda jártam költözés után még jó ideig (2 év kb.), de aztán az új körzetben is találtam megfelelőt, így átmentem.

Szóval hívd fel, kérdezd meg, hogy vállal-e.

2018. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
AZ a baj, hogy előjegyzésért tudok csak telefonálni, aki nem közvetlenül az orvos..
2018. nov. 10. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A rendelőben is kell lennie telefonnak - vagy közvetlen szám szokott lenni, vagy központi szám + mellék. Ezt kéne megszerezned. Vagy lehet, hogy a dokinak van nyilvános privát száma - ha van a magánrendelésének honlapján, ott biztos megtalálható.
2018. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!