Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A térdemet MRI-vel fogják...

A térdemet MRI-vel fogják vizsgálni, van 2 db fülpiercingem, ki kell majd vennem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyen fém nem lehet rajtad, annyira erős a mágneses tér, hogy egyszerűen kitépi belőled.
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ki. Nekem még a melltartót is le kellett vennem a merevítő miatt.
2018. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát az érdekes lesz mert karika és olyan a zárja hogy csak a piercinges tudta betenni

Ha aznap reggel kiveszem elmegyek a vizsgalatra es utanna visszatetetem a piercingessel akkor be fog forrni a lyuk? Kb 1 nap alatt

2018. nov. 12. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Napok, hetek múlva sem forr be a lyuk. Én is voltam 3x MRI-n. A felvételinél is, de a vizsgálat előtt is megkérdeznek, nehogy véletlenül is valami fém legyen nálad (kulcs a zsebedben), rajtad (óra), benned szívritmus-szabályozó, csavar törött csontban stb. Az aranygyűrűm maradhatott.
2018. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget
2018. nov. 12. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!