Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászat Szegeden?

Nőgyógyászat Szegeden?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Segítségre lenne szükségem.

34. napon vagyok, a nemvárt sehol és iszonyat ideges vagyok. Tesztek negatívak, meg amúgy is mindig védekezünk, szóval a parafaktor a maxon. Viszont nem vagyok szegedi, egyetemen tanulok itt, 4 óra az út haza, szóval nem tudok csak úgy elugrani, viszont nem tudom, hova, vagy kihez mehetnék. Nem szeretnék várni, minél előbb jó lenne a vizsgálat.

Segítsetek, hova és kihez tudok menni, hogy tudok bejelentkezni, mennyi idő a várólista, ha sok, mennyi a magánrendelés ára, egyáltalán mikor van rendelés?

Tudom, utánanézhetnék neten, de már rengeteg fals infóba futottam, vagy olyanba, ami évek óta nem aktuális, de kinn van.

Mindenkinek nagyon köszönöm.



2018. nov. 14. 01:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Női Klinikán az ambulancián nincs előjegyzés, odamész és vársz, egyszer sorra kerülsz. Tény, hogy esetenként ez több óra, de aznap ellátnak.

De mondjuk egyetlen vérzéskimaradás miatt nem kellene ennyire bepánikolni. Ha a teszt negatív, akkor terhes nem vagy. Jó eséllyel eltolódott az ovulációd vagy kimaradt egy, egészséges nőknél is megesik. Nyugodtan megvárhatnád a következő vérzésed is.

2018. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!