Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szegeden vasárnap van nőgyógyá...

Szegeden vasárnap van nőgyógyászati ügyelet?

Figyelt kérdés
Ingyenesre gondolok.

2016. jan. 16. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ügyelet mindig van. Mi a panaszod, ami nem várhat hétfőig?
2016. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy hét késés után tegnap jött meg a menzeszem, hajnalban felkeltem, ájulás közeli állapotban voltam, iszonyatos alhasi fajdalmam volt( még mindig fáj), folyt rólam a víz, és hánytam is. Ma egész nap rossz volt a közérzetem. A vérzésem kevesebb a szokásosnál.
2016. jan. 16. 21:04
 3/15 A kérdező kommentje:
Hol található az ügyelet? Mert nem találtam sehol.
2016. jan. 16. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:
A Klinikán van ügyelet. Semmelweis u. 1.
2016. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hány órától lehet menni és meddig?
2016. jan. 16. 21:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Bármikor, ez az ügyelet lényege ugyebár. De csak akkor menj, ha tényleg indokolt. Szerintem a jelenlegi problémád egy jó adag fájdalomcsillapító és görcsoldó is megoldja. Mást az orvos se nagyon tud veled csinálni.
2016. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem vizsgálnak meg?
2016. jan. 16. 21:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát de, ha bemész, akkor nyilván megvizsgálnak:D Csak nem fognak kifejezetten gratulálni, ha olyan dologgal mész be, ami simán várhatna hétfőig.

Előfordulhat, hogy terhes voltál esetleg? Mert ha nem, akkor valószínűleg szimplán most ilyen a vérzésed, sok nőnek erős görcsökkel jár, megesik. Meg ha jól értelmezem, akkor már jobban vagy, nem igaz?

2016. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát ilyen, hogy a padlón fetrengtem, még nem volt. Ez nagyon durva volt. De ha felirnak valami gyógyszert, már az is valami. Ha ma dolgoznom kellett volna, nem tudtam volna bemenni :/
2016. jan. 16. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, de a hangsúly azon van, hogy volt. Elhiszem, hogy szarul voltál, de ha most már nem vagy szarul és holnap sem leszel szarul, akkor nem hiszem, hogy indokolt lenne ügyeletre menni. Gondolom fájdalomcsillapító van otthon, de ha nincs, akkor ügyeletes patika is van, ahol tudsz venni.
2016. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!