Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét közben (torok),...

Mandulaműtét közben (torok), rendes ruhába mehetek be, vagy le kell öltözni sé csak az a zöld cucc lehet rajtam?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
csak kórházi ruhában lehetsz bent.
2010. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve be kell feküdni ez nem körömlevétel hogy mehetsz haza.
2010. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de úgyértem műtét előtt,le kell öltözni,és abba semmit takaró zöld köpenyfélébe kell mandulaműtétre bemenni ?
2010. jún. 25. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2010. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem mondjuk helyi érzéstelenítéssel vették ki a mandulámat, gondolom ezért a saját pizsimben kellett bemennem a műtőbe, és ott letakartak egy zöld lepedővel. De a pizsi maradhatott rajtam- de mondom, engem nem altattak. Remélem segítettem:)
2010. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az kemény... jó hosszú tűvel szúrkálják be a torokba, a mandula környékére több helyre azt az érzéstelenítőt, én csak megláttam és egyből mondtam, hogy altatást kérek, erről nem is nyitok vitát :D

Amúgy ad a kórház saját ruhát, abban kell lenni, tetőtől talpig

2010. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt egy rövidnadrágban meg egy pólóban bemennem.. 14/L
2011. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!