Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan regeneráljam? (többi lent)

Hogyan regeneráljam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Évekig sok alkoholt ittam naponta, de le tettem 25 éves férfi vagyok hogy regeneráljam a májamat hogy ne legyen vele probléma a későbbiekben? Legalont szedek, c vitamint napi rendszerességel, kalciumot magnéziumot mit tegyek még? Olvastam cékla is nagyon jó rá fokhagyma stb. Szerintetek? Ha meg nyomom a jobb borda ív alatt nem érzékeny nem fáj, nincs vele problémám
2018. nov. 18. 21:56
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sehogy nem tudod, a máj önmagát regenerálja, ha egészségesen kezdesz élni.

De azt tudnod kell, hogy ezek a tabletták mind a májadban bomlanak le, szóval én nem így szedném, hanem gyümölcsökben, zöldségekben.

2018. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tényleg, igazad van, és milyen ételeket ajánlasz? :) holnap veszek céklát🥩
2018. nov. 18. 22:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt Állna vissza a normális egyensúlyába?
2018. nov. 18. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Májvédő teákat. De ne stresszeld magad rajra az tuti nem segít. Rendbejön az, plusz az sem biztos, hogy károsodott volna az alkoholtól. Jót biztos nem tesz neki, de pár év nem a világvége.
2018. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatast :) ugye olvastam szem fehérje be sárgulása stb semmi ilyen problémám nincs, és pl milyen teát? Zöld tea?
2018. nov. 18. 22:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Naturlandnak van egy olyan tea keveréke hogy májvédő és detoxikalo, az jó lessz? :) holnap veszek is
2018. nov. 18. 22:25
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Próbáld ki,biztosan jók azok. Be csak akkor sárgulsz, ha epeút elzàródásod van, de akkor már mâs bajod is lenne.
2018. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kapkodni sehova, nem azon múlik, hogy öntöd magadba most a gyógyteát, ez hosszabb folyamat. Meg magával a stresszel ártasz neki hogy be vagy ronyózva, meg bűntudatod van, hogy most mi lesz holott semmi okod nincs rá, csak fikcióid vannak vérvétel (májfunkció stb) helyett. Amúgy azthiszem máriatövis tea elég jó, reggel délben éhgyomorra étkezés elött 20 perccel egy csészével egy két hónapig aztán persze alkalmanként lehet.
2018. nov. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen utolsónak is. De nem érzem rosszul magamat hogy vérvételre menjek, :)
2018. nov. 22. 01:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!