Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beteg vagyok és elmegyek a...

Beteg vagyok és elmegyek a háziorvoshoz emiatt, viszont majd jogosítványhoz is szükségem lenne alkalmasságira, ezt intézzem inkább máskor?

Figyelt kérdés

Most fogom csinálni a jogsit, még csak a kreszt kezdtem el és kell majd igazolás a háziorvosomtól. Mivel úgyis megyek hozzá, mert beteg lettem, arra gondoltam hogy elintézhetném egyszerre. De csak megfordult a fejemben és gondoltam kikérem mások véleményét is. Mert annyira azért nem tűnik jó ötletnek hogy odamegyek full sz-r állapotban meg hogy írjon ki aztán bemondom hogy ja csináljon már egy alkalmasságit is :/ valahogy a kettő ütközik.

Vagy az orvosi alkalmassági vezetéshez csak a látást vizsgálja, vagy ez hogy működik?

köszi


2018. nov. 23. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérd meg, ritkán komoly az orvosi alkalmassági, hamar megvan. Váltópénz legyen nálad mert általában visszaadni nem tudnak az orvosok. :)
2018. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Beszéld meg vele, hogy megcsinálja-e vagy inkább menjél vissza máskor.
2018. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, látod, ez egy jó kérdés, és engem is érdekelne, mert en is hasonló helyzetben vagyok. Náthás vagyok, holnap tervezek visszamenni hozzá, hogy írjon ki még péntekre is, és pont aktuális lenne már az alkalmassági, mert így is húzom, halasztom már egy jó ideje. Vegül neked mi volt, megkisérelted megcsináltatni? Sikerrel jártál? Ja, és mennyire volt komoly? Ha nekem pl a rövidlátasomon (amire hordok kontaktlencset, és jól látok vele) kívül tudtommal nincs kizaró ok, szerinted mennyi az esély, hogy tovabbi vizsgalatokra küld, es ,,szőrözni" fog? Bocsi az offért, de felkaptam a fejem a kerdésen.
2019. aug. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!