Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítványhoz...

B kategóriás jogosítványhoz hova kell menni az orvosi alkalmasságira?

Figyelt kérdés
Jelentkezni szeretnék a jogosítványra. De még csak az elméletre. Elméletet orvosi nélkül is lehet vagy legelőször az kell?
2016. júl. 25. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Körzeti Irénhez,aki beutal az sztk-ba majd visszamész és megkapod az alkalmasságit
2016. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig be se tudok iratkozni az autóssuliba?
2016. júl. 25. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:

De,be tudsz iratkozni.


Jobb helyeken az autósiskola hív orvost az egyik alkalomra,és akkor ejtik meg.


Vagy szimplán elmész a körzeti/háziorvoshoz .

2016. júl. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Háziorvosod adja vagy üzemorvos, 7200Ft (vérnyomás, látás, baboskönyv, reflexek). A suli megmondja amúgy hogy kitől kéri. Beiratkozhatsz, de érdemes előtte megcsináltatni mert ha pl színtévesztő vagy akkor kár elkezdeni, ha pedig szemüveg kell akkor vezetésre már kelleni fog. Meg szokták mondani hogy meddig kell vinni, általában a végéig a tanfolyamnak lehet vinni.
2016. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"pl színtévesztő vagy akkor kár elkezdeni"

Ilyenkor "ismerős" orvoshoz érdemes menni.


Azt meg egyik álszent se próbálja bemagyarázni hogy sziítévesztőként ne lehessen jogsija valakinek.


Egyébként a legtöbbször nem is történik semmiféle vizsgálat,csak az 5-7 ezer forintot kell lerakni a dokibácsinak.

2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen amúgy, ilyenkor olyat kell keresni aki segítőkész. Sajnos az enyém nem volt az egy hónapja... Kenőpénz nuku, addig nem adta meg a papírt amíg nem csináltattam második szemüveget és vittem róla a papírt (40ezer volt akciósan), aztán meg nem is írta rá hogy kell tartalék... Ergo a semmiért csináltattam.
2016. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Festő szakmát tanulok. Színtévesztés kizárt mert annó mikor beiratkoztam a szakmára ott ez volt az első amit kivizsgáltak. Mert színtévesztő és színvak nem lehet festő. De azért köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 25. 23:18
 8/8 Firebird83 válasza:
Aki azzal jön hogy színtévesztés nem kizáró ok akkor mutatok valakit neki aki e-végett nem dolgozhat mint sofőr!!!
2020. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!