Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Annyira félek az oltástól,...

Annyira félek az oltástól, nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy 14 éves vagyok, és valami védőoltást kellett volna már 1 hónapja megkapnom..akkor influenzás voltam, és így nem kaptam meg. Viszont az osztálytársaim azt mondták,nagyon nagyon fájt, nem tudom,hogy csak megijeszteni akartak-e.mert tőlük kinézem=S Igazából volt amikor egyszerre két oltást kaptam, és nem fáj..kicsit zsibbadt utána, de semmi több. És két hete ismét volt esély,hogy megkapjam..de akkor meg arcüregem volt:/ És ismét elhalasztódott..Azóta minden nap rettegek ,hogy milyen lesz, sőt már volt,hogy azt álmodtam,hogy megkaptam..ez már beteges? És most szerdán mindenképp menni kell/akarok anyukámmal..Remélem hamar túl leszek rajta(8) Szerintetek normális amit csinálok/gondolok?

Vagy mit csináljak, hogy nem fájjon annyira??


Köszi mindenkinek


2010. jún. 26. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

hallod csak szívatnak =D

hidd el nem fáj!olyan, mint a darázs csípés;)

2010. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Szia!

Egy kicsit fog csak fájni, és tök hamar kész! Csak egy pillanat és túl leszel rajta.

2010. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne félj. Én is mindig féltem, és az esetek nagy részében azért fájt, mert annyira ideges voltam, hogy befeszítettem. De ha ellazítod a karod akkor nem fáj. Túl éled, kibírható. Ennél fájdalmasabb dolgok is lesznek az életedben. (Gondolj a szülésre.)
2010. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%

Szia! Nem kell aggódni. Én is 14 vagyok idén kaptunk mi is védőoltást, és egyáltalán nem fáj. Egy kissé kellemetlen volt, de semmiképpen sem nevezném fájdalomnak. Ne izgulj mert akkor csak rosszabb lesz :)

14/L

2010. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek^^ Azért így már egy kicsit jobb..
2010. jún. 26. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

Egy oltástól miért félsz!?Semmi fájdalmas nincs ebben.És mit csinálnál akkor ha minden nap kéne magad böködni?Vagy ha olyan vizsgálatokra kéne menned,ami tényleg kellemetlen,és fáj is,pl.vastagbéltükrözés.

Ha 10 éves lennél,még talán meg tudnám érteni,de 14 éves vagy könyörgöm!Ne légy már ennyire besz*ri!

2010. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi nem lesz semmi baj :) egy kis zsibbadást fogsz érezni. Ne is halgass rájuk, csak nenézz a tűre.
2010. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
nekem egyszer a H1N1ellen kellett oltàst kapnom.nem fàjt.olyan volt mint a szunyogcsipès.ha meg nagyon fèlsz,akkor,mikozben megkapod az oltàst,gondolj valai szèpre!!!!!
2010. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ma megyek......=S=S
2010. jún. 30. 12:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Fájt? Mi holnap kapunk, ráadásul izomba. Teljesen be vagyok rezelve, itt ülök az ágyamon, pötyögöm ezt a telefonomon, és közben attól rettegek, hogy már nincs sok időm, mindjárt megkapom... pedig csak holnap lesz. De már megtanultam, hogy az időben nem szabad bízni, mert az idő elszáll, és utána meg borzalmasan fogod érezni magad. Na mindegy. Szóval fájt? Nagyon félek! :'(

2011. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!