Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell ilyen sokszor...

Miért kell ilyen sokszor pisilnem?

Figyelt kérdés

Mindig mikor készülődök aludni,előtte elmegyek pisilni.Eltelik öt perc és azt érzem,hogy megint kell de pár csepnél többet nem pisilek viszont valamikor normál “adag”jön.

Elég sokat gondolok a pisilésre,hogy a francba megint nem sokára kelleni fog.

Mi lehet a baj?


2018. nov. 30. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol napközben? Nem lehet, hogy túl keveset, mondjuk 1 liter alatt?
2018. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háttttt lehet még annyit se....
2018. nov. 30. 22:04
 3/5 anonim válasza:
Ha elmész huggyantani és 5 percre úgy érzed megint kell, szerintem csak be dumálod magadnak. Vagy valami lelki okai vannak amiért ilyen kényszeresen ki jársz, nem szégyen a pszihológus.
2018. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért gobdolsz ennyit a pisilésre? Persze hogy kellene fog és kis milliószor fog is. Szoktasd rá magad hogy nem mész, nekem is volt hasonló szokásom úgy szoktam le róla hogy nem csináltam bármennyire is zavaró volt ( kazán ajto belegyen zárva 2 percenként kimentem megnézni, pedig azt nemlehet véletlenül kinyittani).
2018. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol eleget, ne csodálkozz, ha sokszor nagyon kell és ki kell menned. Ez "természetes". Igyál többet és szépen lassan normalizálódik, ha más gond nincs.
2018. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!