Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most mit csináljak? Nem...

Most mit csináljak? Nem látott el rendesen a fogorvos.

Figyelt kérdés
Ma reggel észrevettem, hogy a hátsó fogamnál az ínyemen van egy kitüremkedés. Borsó nagyságú kb. Én gennyre gondolok. Elmentem a körzeti orvos és elmondtam, hogy mit vettem észre. Erre ő kifúrt egy kis darabot a fogamból és betömte. Azt mondta, csak ennyit fúr mert széttörik a fog ha többet. Szerintem észre se vette amit mondtam neki, mert nem rendesen húzta szét a számat. Fogorvosi ügyeletre menjek el vagy hova?
2018. dec. 10. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
És amikor elkezdte fúrni a fogad miért nem szóltál rá hogy nem ott van a probléma?
2018. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellene egy röntgen, lehet gyulladásban van a fog, menj el ügyeletre, vagy magán fogászatra.
2018. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem, hogy most akkor ott gennyes az ínyem? De mintha meg sem hallotta volna..
2018. dec. 10. 15:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy fogorvos ahova jártam magánban. Vajon ő fogadna ma? Rendel délután.
2018. dec. 10. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Áh. Én tuti nem engedtem volna neki. Lehet most tök feleslegesen kifúrta a fogad. Inkább keress normális magán dokit. :(
2018. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A körzeti orvosod kifúrta a fogadat? :O Azt hogy a fenébe? Van nála a rendelőjében fogászati állomás is?
2018. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!