Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány nap után tudtatok rendese...

Hány nap után tudtatok rendesen beszélni bölcsességfoghúzás után?

Figyelt kérdés

Az egyik alsó bölcsességfogamat fogják húzni. Nem tudom, pontosan milyen irányban áll, de még csak egészen minimálisan bújt csak ki. Az érdekel, hogy akinek szedték már ki bölcsességfogát, hány nap után tudott rendesen beszélni? (Úgy, ami nem családon belül, hanem több ember előtt pl. egy előadáson is vállalható.)

A másik kérdés, hogy (ha úgy, fájdalomcsillapító szedése mellett), de hány nap után tudtatok rendesen koncentrálni a munkára vagy tanulásra?

Tudom, hogy minden bölcsességfog más és más, ezért érdekel minden ezzel kapcsolatos tapasztalat, hogy nagyjából tudjak azért úgy tervezni. Köszönöm! :)



2017. ápr. 27. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
3 nap után már semmi bajom nem volt, de mindenkinek más.
2017. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosomnek 1 hetig ajanlottak az otthoni labadozast, de neki valamit sajnos elrontottak es begyulladt a seb... Nagyon valogasd meg kinel csinaltatod!
2017. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szerencsés voltam, 3 bölcsességfogam szedték ki, abból az egyik minimálisan be volt gyulladva. Másnapra már egyáltalán nem fájt, tudtam dolgozni meg minden.
2017. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másnap kellett volna előadást tartanom az egyetemen, bedagadt arccal, de szerencsére elmaradt.

Fájdalomcsillapítóval amúgy simán ment volna, bár elég sok kellemetlenség közepette, ahogy az orvos is említette. :)

2017. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!