Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti mennyit fizettetek sebészne...

Ti mennyit fizettetek sebésznek műtét után?

Figyelt kérdés

Nemsokára műteni fognak.

Tudom, hogy ilyenkor illik / sokan adnak pénz a dokinak.


Ti mennyit adtatok? Vagy ismerősötök mennyit adott?


Nem kisműtétről van szó, lesz altatás is.



2018. dec. 23. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy műtétem volt, 1,5 órás altatásban. 50 ezret akartam adni, de n fogadta el.
2018. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A doki a barátom volt, természetesen szóba sem került a paraszolvencia.
2018. dec. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem barátom és nem tudom mennyit kéne adnom. bár remélem nem fogadja el, de azért mégis...
2018. dec. 24. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
20.000.
2018. dec. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Semennyit! A TB-t fizeted az állja a műtétet.Gondolom a belgyógyásznak, bőrgyógyásznak, háziorvosnak nem nyomkodod a zsebébe a borítékot, a sebésznek sem kell. Magyarországon a hálapénz az orvos legnagyobb ellensége, sajnos amíg az van, addig csak áhitozhatunk becsületes, normális mértékű fizetés és megbecsülés után.

Egyébként meg az írásodból úgy látom el tudod te azt másra is költeni. Hidd el, aki megérdemli az nem várja el, aki pedig elvárja az nem érdemli meg.


Üdvözlettel: egy orvos

2018. dec. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti mikor anyám beteg lett és be kellett feküdnie akkor tadtunk kardiológusának is pénzt.


Háziorvosnak karácsonykor szintén szoktunk.


Bőrgyógyáaszhoz meg olyan hosszú volt a várólista, hogy végül inkább magánhoz ment el a testvérem.


Tudom, hogyfizetünk TB-t, de orvosok bérébe be van kalkulálva ez a pénz is, nem? Bármint most havi 120 ezres nettoért senki se tanulna 10 évet egyetemen.

2018. dec. 26. 16:15
 7/8 A kérdező kommentje:

"Magyarországon a hálapénz az orvos legnagyobb ellensége, sajnos amíg az van, addig csak áhitozhatunk becsületes, normális mértékű fizetés és megbecsülés után."


Ezt nem egészen értem. Most akkor haljon éhen az orvos, ha nem ad neki senki pénzt, akkor nem tudom hogy van el... Én havi fizetésem 360 ezer nettóban és el is szokott menni, kis sporolás van, de akkor is. Én nem is értem hogy lehet megélni mondjuk 200 ezer alatt fővárosban, csak egy albérlet vagy 150 ezer.

Orvos keresete meg 130?

2018. dec. 26. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Teljes mértékben egyetértek a 5-ös válaszolóval.


(egy volt sebészeti dolgozó)

2018. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!