Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 17 évesen orvosi vizsgálat?...

17 évesen orvosi vizsgálat? /többi lent/

Figyelt kérdés
Az a kérdésem h gimnáziumba járok,5 évfolyamos nyelvi osztályba, és ugye most 11.es lennék de a 0.év miatt csak 10.-es vagyok viszont áprilisban már 18 leszek. Lesz orvosi vizsgálat nekem is?
2019. jan. 2. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a sulitokban szokás, akkor igen. Örülj neki, más fél napokat áll sorban érte!
2019. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha lesz,mi a gond ezzel? Vérnyomás, gerinc,lúdtalp, nálunk ennyi volt. Ja,meg a torkomba is benézett. Nyugi, nincs farokvizit! :))) Vagy ha lány vagy, nem kell levenni a bugyit.
2019. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehát nem 16 éves vagyok hanem 17 lassan 18,leget ra esély h nem lesz? Felek az ilyenektol
2019. jan. 2. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet orvosi vizsgálat,de valószínűleg csak alap vizsgálatok,ha valami kellemetlenebb vizsgálatot akarnak akkor nemet kell rá mondani ennyi,mert előfordulhat.



Van olyan főiskola is ahol mielőtt felvennének szintén orvosi vizsgálatra kell menni.

2019. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!