Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánrendelőben (! ) mit...

Magánrendelőben (! ) mit takar a belgyógyászati fizikális vizsgálat?

Figyelt kérdés
Tehát nem egy sztkban, ahol 5 és fél perc jut egy betegre mindennel együtt, hanem ahol fizetve van a vizsgálat.

2018. nov. 12. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Fél óráig tapperol az orvos, és közben latinul mormog magában, mint egy sámán. Aztán meg tartja a markát 20000.- ért. És mindezt teszi az állami sztk rendelőben, mert odahaza fele cucca sincs, ami kellene.
2018. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy értelmes válasz is lesz
2018. nov. 14. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki volt már ilyenen, engem is érdekelne a válasz! :)
2018. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, akkor együtt várjuk :D
2018. nov. 23. 21:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én endokrinológusnál és tüdőgyógyásznál jártam magánban. Rosszabb volt mint az állami. Diagnosztikai eszközük nem volt. Ki sem derült mi bajom van. Pedig az egyiknél életveszélyes állapotban jártam tipikus tünetekkel. Tiszta volt és szép a rendelő és 45 percig beszélgettünk a semmiről 20000ftért. Pénzkidobás volt. Szerintem a begyógyászati fizikális vizsgálat az annyi, hogy megnyomkodja a hasadat. Mi mást csinálhatna? Gondolom nem a manilai csodadoktorhoz mész aki benyúl a hasfalsdon keresztül és megtapogatja a szerveidet.
2019. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ugyanaz, mint az államiban, hiszen ezekre protokollok vannak és ettől nem lehet eltérni.

Én bőrgyógyászaton voltam magánban, semmi extra, ugyanaz mint államiban, csak nem kellett 2 hónapot várni, 3 nap alatt fogadott, megadott időre mentem, 1 percet vártam, 15 perc alatt végeztünk, de tőlem sok mindent kérdezett, maga a vizsgálat 3-4 perc volt.

2019. júl. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ pontosan milyen belgyógyász vizsgál, milyen okból történik a vizsgálat.


Alapból tetőtől talipig megvizsgál. Megnézi a fejedet, szemedet, nyálkahártyáiadt, megtapintja a nyakadat, tüdődet megkopogtatja , meghallgatja. Szivedet megvizsgálja. Majd meghallgatja a hasadat, megkopogtatja, betapint. Megvizsgálja az ereidet.


Esetleg még végezhet neurológiai vizsgálatot is.

2019. júl. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!