Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » NAV csekknél magamnak kell...

NAV csekknél magamnak kell kitölteni az összeget?

Figyelt kérdés

Decemberi hónapra kell befizetnem, december 16-tól kezdődően. Határozatot nem kaptam még semmilyet se ügyfélkapura, se postán. Egy csekket kaptam, meg hogy 2018-ban mennyi az összege.

Most akkor a 244-et szorozzam be vagy honnan tudjam mennyit kell fizetnem?


2019. jan. 3. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,szorozd ki és azt az összeget írd rá.

Biztos,hogy dec.16-tól kell fizetni?Mert van türelmi idő is.

2019. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, 16-tól. Megszűnt a hallgatói jogviszonyom és október 31-től december 15-ig voltam passzív jogon biztosított.
2019. jan. 3. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy idén kipostázzák a 12 havi csekket,egyszerre.Ezt meg akkor most add fel.
2019. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fel fogom. A közleményhez kell írni valamit és a megbízás jogcíméhez? Bár szerintem nem, mert tudják a nevem, az adószámom, meg hogy milyen adónemet érint. Rajta van a csekken.
2019. jan. 3. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell.Anno én is adtam fel ilyen csekket,nem emlékszem rá,hogy írtam volna be plusz adatot,stb.
2019. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!