Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelező kitölteni a háziorvos...

Kötelező kitölteni a háziorvosnál a most beharangozott kérdőívet?

Figyelt kérdés

Mi van ha nem akarom / nem töltöm ki?

Mi van ha fals adatokat adok meg?

Ki és hol tárolja ezt? Ki fér hozzá?



2016. szept. 6. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó ha januárban lesz ebből valami, tegnap olvastam hogy tolódik.

Gondolom lesznek olyan kérdések is, amire nem vagy köteles válaszolni, amire meg igen, ott azt mondsz, amit akarsz.

Bizonyára a számítógépes rendszerben lesz.

2016. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kötelező lesz kitölteni, de tényleg nem volt erről szó, hogy minden kérdést kötelező-e megválaszolni rajta. Amúgy meg én mindig hazudok, amikor az orvosnál kérdeznek, hogy minél hamarabb szabaduljak, úgyhogy ez most se lesz másképp. Főleg munkaalkalmasságin szoktam kamuzni, ahol végigkérdezik a nagyanyád lábujjméretétől kezdve a szomszéd bácsi kutyájának a vérnyomásásig minden hülyeséget. :D Mindenre rá szoktam kapásból vágni, hogy "nem", "nem", "nem", "nem", az orvos meg fel se szokott nézni a papírból miközben húzgálja ki a kis rubrikákat a papíron. Olyan is volt, hogy megkérdezte az összes többi rutin kérdés között, hogy "Jó-e a látása?" én meg mondtam, hogy "tökéletes", miközben ott ültem egy olyan szemüvegben, hogy a lencséje olyan vastag volt, a szemeim kétszer akkorának tűntek tőle! Az orvos meg automatikusan kihúzta azt is. :D Na ennyire érdekli az orvosokat az ember egészségügyi állapota ma Magyarországon!
2016. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen kérdőív?

(Hány oldalas?)

2016. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kérdőív, orvosi kartonra írnak fel ezentúl több adatot, mint ami idáig rajta volt.
2016. szept. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És lehet tudni mik ezek az adatok és kötelező-e megadni?


Nyilván semmi köze a privát szférámhoz sem az orvosnak, sem azoknak az informatikusoknak, akik hozzáférnek a tárolt adatokhoz.


Nagyjából sejtjük, hogy Magyarországon mennyire van biztonságban bármilyen digitális adat.


Hosszú bájtok éjszakája, BM adatbázis kereskedelmi célra való átadása, Interneten céges adatbázisokat nyilvánosan használhatnak fel MAGÁNSZEMÉLYEK ADSENSE bevételre, triun .hu és hasonlók.

2016. szept. 15. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!