Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elvonási tünetekre van megoldá...

Elvonási tünetekre van megoldás orvosom kívül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy minek az elvonása...
2019. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, az önkéntesség.
2019. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Elvonási tünet lehet pl., hogy ingerültebb, feszültebb valaki, ha nem gyújt rá. Ettől még nem feltétlenül kell orvoshoz mennie.

Milyen anyag elvonása miatti milyen tünetekről beszélsz?

2019. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az előtem szólóknak, egyáltalán nem mindegy, hogy valaki a csokira kapott rá nagyon, vagy napi 8x lövi magát herkával. Így, hogy nem tudjuk, milyen anyagról van szó, nem sokat tudunk érdemben hozzászólni.


Nekem volt több függőségem, jelenleg is van. Volt, amiről le tudtam jönni magamtól, volt, amihez 10 hónapos orvosi segítség kellett. Szóval függőségek terén van bőven tapasztalatom sajnos. Ha gondolod, írj privátot, és szívesen megírom, amire kíváncsi vagy.

2019. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel szombat van, valószínűleg a meló hiányzik ennyire, vagy a suli...
2019. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nagyon kívánom ezeket a szereket: fű xanax vagy frontin egy két sörrel ecstasy.

Leszokoban vagyok ezekről de szetszedi teljesen hogy nem nyulhatok semmelyikhez

2019. jan. 6. 09:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Szét szed
2019. jan. 6. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy egyedül nem megy, nyugodtan fordulj orvoshoz segítségért.
2019. jan. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a nyugalom (a gondolatokból való kiszakadás) a célod, vagy különféle új nézőpontok elérése miatt használod ezeket, azt tudom javasolni valamilyen belső úttal próbálkozz inkább (pl. meditáció).

Ezt a jelenlegi állapotodat mindenképp próbáld legalább szinten tartani (ha más nem elmehetsz alkalmanként valami drogambulanciára is) mert ha súlyosabb lesz a függőséged, később lehetséges hogy csak bentlakásos rehabbal fogsz tudni leállni...

2019. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, te sajnos benzodiazepinfüggő vagy. Menj el vele orvoshoz, mert egyedül 99%, hogy nem fog menni. Az orvos fog írni olyan szereket, amik valamelyest segítenek, de arra készülj fel, hogy pokoli hónapoknak nézel elébe. Én pont a benzók miatt jártam 10 hónapig elvonóra.
2019. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!