Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha bevisznek egy eszméltelen...

Ha bevisznek egy eszméltelen beteget, mert elájult, akkor az bevett gyakorlat, hogy leszíjjazzák és elveszik az értékeit?

Figyelt kérdés

Az más kérdés, hogy elveszett 15.000 forintom amiről a nővérek nyilván nem tudtak... Nem, nem ott tűnt el, mert végig velem voltak, a kórházba már nem jöttek. Azt mondták a mentősök voltak, ez szép...


Meg oké, hogy leltárazzák a cuccokat, de émln csak a telefonomat kértem vissza,hogy szólhassak.


Majd miután úgy bántak velem, mimt egy kutyával, de komolyan én szépen kérdeztem dolgokat, meg ki akartam menni a mosdóba, nem engedték... Azt nem értem, hogy hogyan engedhetnek meg maguknak ilyet maguknak...


Ekkor mondtam, hogy 18 éves vagyok, haza sueretnék menni, ekkor "a kis taknyos most múlott el 18, mire jogai vannak". Szószerint ezt mondtál, pedig én tényleg csak normálisan a telfonomat kértem, vagy szóljanak a szüleimnek.


Zalaegerszeg, sürgősségi


Nem most volt, de nem tudom túltenni magamat rajta. Ha nem vagyok nyámnyila, akkor minimum Facebookra kiírom, hogyekkora rothadékok. Máskor azt is 10.000-en megosztják, mert egy kismamát kiröhögtek, mert nem borotválta le magát...


2019. jan. 6. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2019. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt magyarázták, hogy eszméltelen betegnél olyan, mintha nem lennének jogai... Ezért csak a szüleimnek adtak ki, miután sokat könyörögtem, sírtam.. Még a vérvétel érdeménye sem jött meg.


Magyarán ez az egész jogsértő volt? És nem, nem viselkedtem agresszíven, vagy ilyenek, pint hogy nem...


Akkor mondtam nekik, hogy beperelem őket, ekkor hívták fel a szüleimet...

2019. jan. 6. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom szétlőtted magad vagy alkoholmérgezésed volt esetleg épp túl voltál egy öngyilkossági kisérleten. Akkor leszíjazhatnak.
2019. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Életemben nem drogoztam, soha, nem lőttem magamat, ez baromság... Nem ittam és nem volt öngyilkossági kísérletem, jézusom... Baromság.


Ja és igen, amikor már sírtam, mert úgy beszéltek velem, közölték, hogy "bevitetünk a pszichiátriára ott bőghetsz". Mielőtt írnátok, sosem volt ilyen gondom...



Valami jogszabály erről?? Most kezd érdekelni, bár tenni sehogysem tudok semmit...


Amúgy már évekkel ezelőtt volt, most egy filmről jutott eszembe, azóta is rossz emlék és félek a kórházaktól, csak magánorvishoz megyek, vagy ha tehetem sehova...

2019. jan. 6. 22:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Mese habbal...
2019. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha tetszik, ha nem, sosem lőttem magamat, vagy lettem volna önygilkos-jelölt, inni ittam már, azt nem tagadom...


Se mese habbal, persze, ebben a fantasztikus országban ami egyre jobban teljesít, meg ahhol ilyen jó az egészségügy...


Na de elkalandoztam...

2019. jan. 6. 23:35
 7/9 anonim ***** válasza:

"Akkor mondtam nekik, hogy beperelem őket, ekkor hívták fel a szüleimet..."


Mert látták rajtad, hogy egy hisztis kis p. vagy. Meg aztán évekkel ezelőtt volt, és még most duzzogsz rajta? Ez az egész kamu. Tul.képpen mivel vittek be? Hiszti?

2019. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondtam már, hogy rosszul lettem és elájultam az utcán...


Hát rohadtul nem... Amúgy egy filmről jutott eszembe, oda is írtamelyik kórház.


Nem, azt utána mondtam nekik, de legalább használt.

2019. jan. 7. 15:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy

vagy lány?

2019. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!