Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Milyen az Újpesti szakrendelő?

Most fogok Budapestre költözni, és elkezdtem keresgélni az interneten, hogy mire lehet majd számítani. Érdekelnének a tapasztalatok, vélemények. Illetve az, hogy bejelentett lakcím nélkül vagy ideiglenes lakcímmel fogadnak e.

jan. 12. 01:40  Privát üzenet  

A válaszok
Én 20 évig odajártam, és nagyon rendben voltak. Azt meg hogy okmány nélkül fogadnak e, magadnak kell kipuhatolnod.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 10:14 Privát üzenet
Lila-fehér.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 22:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy látom a kérdés kiegészítését nem sikerült elolvasni. Sebaj, a legjobbakkal is megesik. 🙂

# 3/4Időpont jan. 13. 00:10 Privát üzenet

Ideiglenessel biztosan fogadnak. Nekem is volt ilyen helyzet, csak egy másik kerületben, de rendesen átvett a házi orvos is.

Anélkül viszont nem biztos, nem tudom. De azt tudd, hogy akárhova is költözöl, ha életvitelszerűen ott tartózkodsz, akkor a vonatkozó törvény szerint köteles vagy bejelenteni. Így pl. lakásbérlés esetén sem tagadhatja meg a tulajdonos a hozzájárulást a bejelentéshez, mert akkor ő is törvényt sért.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 13. 00:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi volt a leghosszabb várakozási idő, amit egy beutalóköteles átlag szakrendelésre kaptál?
Mennyibe kerül szakrendelőben tb nélkül a fogamzásgátló felírása?
Ingyenes éves méhnyakrák szűrés 11. kerület Újbuda, Szent Kristóf Szakrendelő?
A mester utcai szakrendelőn kívül van más sztk a 9. kerületben? Neten csak ezt találtam.
Milyen a Szent Kristóf Szakrendelő? Ultrahang mammo? Modern készülékeik vannak?
Van-e jó nőgyógyász Csepelen, akár a szakrendelőben, akár magánban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!