Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen az Újpesti szakrendelő?

Milyen az Újpesti szakrendelő?

Figyelt kérdés
Most fogok Budapestre költözni, és elkezdtem keresgélni az interneten, hogy mire lehet majd számítani. Érdekelnének a tapasztalatok, vélemények. Illetve az, hogy bejelentett lakcím nélkül vagy ideiglenes lakcímmel fogadnak e.
2019. jan. 12. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 20 évig odajártam, és nagyon rendben voltak. Azt meg hogy okmány nélkül fogadnak e, magadnak kell kipuhatolnod.
2019. jan. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lila-fehér.
2019. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy látom a kérdés kiegészítését nem sikerült elolvasni. Sebaj, a legjobbakkal is megesik. 🙂
2019. jan. 13. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ideiglenessel biztosan fogadnak. Nekem is volt ilyen helyzet, csak egy másik kerületben, de rendesen átvett a házi orvos is.

Anélkül viszont nem biztos, nem tudom. De azt tudd, hogy akárhova is költözöl, ha életvitelszerűen ott tartózkodsz, akkor a vonatkozó törvény szerint köteles vagy bejelenteni. Így pl. lakásbérlés esetén sem tagadhatja meg a tulajdonos a hozzájárulást a bejelentéshez, mert akkor ő is törvényt sért.

2019. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!