Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez normális még ilyenkor?

Hate83 kérdése:

Ez normális még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap kihúzták a bal felén 2 bölcsességfogamat és felduzzadt. Jegeltem meg minden az úgy le is nyugtatta, de most éjjel is arra keltem fel mennyire fáj és bevettem egy ataralgint meg jegeltem is, de valahogy teljesen nem akart lenyugodni...meddig kéne elvileg fájnia?

2019. jan. 15. 01:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem begyulladt. Szépen ömlött belőle a genny is 2-3 nap múlva, antibiotikumot kaptam.

Saját tapasztalataimból kiindulva holnap elnéznék egy fogorvoshoz.

2019. jan. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sosem húzatnám ki :) Egy jó orvos meg tudja menteni.
2019. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi köze a fogaim egészségéhez ... nincs hely a számban, és kikell húzni öket. Az egyik ki sem volt növe...
2019. jan. 15. 11:52
 4/4 anonim válasza:

Teljesen normális ha beduzzad és fáj. Jegeléssel mérsékelni tudod nem elkerülni a duzzanatot.

Változó kinek meddig fáj, van akinek 1 hétig is fájdogál, van akinek csak pár napig, attól is függ a műtét, hogy zajlott.


Nekem tegnapelőtt vették ki jobb oldalról mindkettőt, még aznap este nagyon fájt, tegnapig szivárgott vér is de a fájdalom enyhült, kicsit égő érzés is volt. Ma reggel már az is enyhült. Szájzáram szerencsére nem volt. Az arcom azonban jobban bedagadt mint első nap, jegelés sem esik annyira jól így azt ritkábban csinálom, de mivel a fájdalom enyhül így gondolom nincs baj nálam :D Szóval szerintem várj még vele, pár napig biztos, hogy fog fájni meg hasonlók, ha a fájdalom rosszabbodik, erősödik akkor mindenképpen menj vissza, de ha enyhül az jó, gyógyul.

2019. febr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!