Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tegnap este feltörték a...

Tegnap este feltörték a fiókom, ma reggel 9 körül én ezt lezártam, viszont a gyerek még mindig online. Viszont a profilon semmi opciót nem látok, csak a profil kép van ott, és körülötte a kék cucc, hogy online. Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés

#feltörés #steam fiók #steam fiók lezárása
2018. márc. 4. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem törték fel. Te adtad ki az információt valamilyen módon. Esetleg még mindig ott van a gépeden egy keylogger.

2. Nem lezárni kell, hanem megváltoztatni a jelszót, beállítani kétlépcsős azonosítást.

2018. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt, csak levették.
2018. márc. 4. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek az egész kérdésnek rohadtul semmi értelme. Tudom, hogy nagy kérés, de a vicc kedvéért mi volna, ha sikerülne érthetően leírni a problémát, mondjuk megjlölve, hogy egyáltalán miféle szolgáltatásról is beszélünk...
2018. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt kihagytam, Steamről van szó.
2018. márc. 4. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit zártál le és hogy? Steam Support mit mondott?
2018. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!