Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Katéteres abláción volt már...

Katéteres abláción volt már valaki? (Szív).

Figyelt kérdés

Üdv!


Megkérdezem hátha járt már itt valaki katéteres abláción, bár nem sok esélyt látok rá.


Ha esetleg mégis akkor jöhet pár tapasztalat, vélemény, tanács... stb, bármi.


Nem sokat mondott az orvos és a neten sem találni sok infót, tapasztalatokat meg egyáltalán nem találni, még itt GYIK-en sem.


2019. jan. 20. 13:51
 1/3 anonim válasza:
Igen nekem volt pár napja. Pesten a Honvédban.Nem kellemes,de ki lehet bírni. Kérdezz bátran.
2019. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta már átestem rajta és tényleg nem volt kellemes de ki lehetett bírni :)


A legrosszabb talán amikor vénásan benyomtak valami szívgyorsítót amitől úgy pörgött a szívem 2-3 percig mint állat... na meg utána 1-2 órát mozdulatlanul feküdni sem volt jó.

2019. máj. 28. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem is lehet lesz ilyen beavatkozás (szivritmuszavar miatt) mi volt a kellemetlen a műtét alatt? Maga a tudat, hogy matatnak a szívben, vagy fájdalmas volt?
2019. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!