Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy nőnek max hány abortusza...

Egy nőnek max hány abortusza lehet életében? Másik kérdésem: egy év alatt hány abortusza lehet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 24. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Jogilag vagy biológiailag? Utóbbi esetben általában 7-8 hetesen vetetik el a magzatot, majd egy hónapos szextilalom van. Tehát egy termékeny nő így 3 havonta lehet terhes azaz 4 alkalommal egy évben.
2019. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Jogilag semmilyen megkötés sincs, technikailag meg egy évben 6-7 alkalomnál többet nehéz lenne összehozni.
2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

"majd egy hónapos szextilalom van"

Csak nem gondolod, hogy aki fogamzásgátlásnak használja az abortuszt, az betartja a 4 hét tilalmat:D

Egyébként meg bármennyi. Az más kérdés, hogy minél több, annál nagyobb a veszélye, hogy kilyukasztják a méhét.

Nőgyógyászaton dolgozom, volt, aki nem tudta megmondani, de azt mondta, hogy 20 biztosan.

2019. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Voyager33 válasza:
65%
Megkerdezhetem ez miert kerdes?
2019. jan. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
pl. Guiness Rekordra gyúr :D
2019. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Megkerdezhetem ez miert kerdes?"

Ööö, ez azért kérdés, mert kíváncsi természetű vagyok. Egyébként férfi vagyok, nem lesz abortuszom, nem kell csúfolódni. Hogy itt mennyi hülye van, az borzalom :/


Köszönöm a normális válaszokat :)

2019. jan. 26. 17:46
 7/8 A kérdező kommentje:

ÚJRA megkérem segítőkész embertársaimat, hogy NE bombázzanak levelekkel, a kérdésem csak elméleti jellegű volt :)

Se nekem, se utódomnak, se ismerősömnek, se rokonomnak, se boldog ősömnek nem lesz abortusza. Megértéseteket köszönöm :)

2019. márc. 10. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Vèdekezni kell!!
2021. jan. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!