Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt abortusza gyógynövé...

Kinek volt abortusza gyógynövényektől?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek abortusza gyógynövényektől, vagy hallotta, hogy valakinek már volt ilyen?Úgy hallottam, hogy terhesség alatt nem szabad ilyen készítmények teáját inni, mint pl.: boróka, cickafark, borbolya, körömvirág.

Ez igaz?



2014. szept. 16. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ehetsz-ihatsz akármit, ha "jól meg van csinálva" az a gyerek, akkor ki nem robbantod onnan....
2014. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyógynövényeknek igenis van mellékhatása, ugyanúgy mint a szintetikus gyógyszereknek. Gyógynövényeknél is van olyan, amit terhes nőknek kifejezetten tiltó listás. Pl. amiket a kérdező felsorolt.


Én nem kockáztatnék. Legtöbbjük helyett van más, amit ugyanolyan jó eredménnyel lehet használni és biztos nem árt a babának.

2014. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Első,de baromi okos vagy...Nálad azért kicsit tanultabb és tapasztaltabb szakemberek találták ki,hogy mit lehet és mit nem.

A fent felsoroltakat valóban nem ajánlott fogyasztani,de gondolom egyik sem létfontosságú és simán ki lehet bírni azt a pár hónapot nélkülük.

Amúgy nem abortuszt,hanem vetélést okoznak. Abortuszt az orvos végez.

2014. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%

3as, igen, az abortuszt egy beavatkozás a magzat eltávolítására, Kérdező, amire te gondolsz,a vetélés (amikor "elmegy" a gyerek).

A legtöbb gyógynövény alkalmazható, a tiltottak általában vérbőséget, esetleg méhösszehúzódást okozhatnak. Neten sok helyen utána lehet nézni, de a nőgyógyászt is érdemes tájékoztatni vagy megkérdezni ezekről.

Én egyéb problémákra Nyugtató teakeveréket iszok esténként (citromfű, levendula, ánizs, mittudomén), ezek közül egyik sem "tiltott".

De ugyanígy pl a kamilla is nyugodtan iható, főleg ha szorulásos a kismama, csodákra képes. :)

2014. nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az abortusz a vetélés latinul, és NEM a terhességmegszakítás, az a MÜVI abortusz.
2014. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!