Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha urologushoz mesz, hogy...

Ha urologushoz mesz, hogy valasztasz? No-ferfi? Nem erzed kellemetlennek ha ellenkezo nemu?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, szóval nőgyógyászhoz járok, de én nem tudnám elviselni, hogy nő vizsgáljon meg lásson ott, ezért férfihez megyek. Talán kevésbé tartom cikinek és nem szorongok annyira.
2019. febr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne hogy kellemetlennek érezd? Orvos-orvos egyre megy az a feladata,hogy segítsen neked plusz még a titoktartás is kötelezi... Mondjuk ha nem ellenkezö nemü annyival jobb ,hogy kevésbé vagy feszélyezve amikor oda kerül a sor hogy elmond mi a problémád.. Énis voltam anno urologusnal mert fitymaszűkületem volt ,és ugy mondtam el az orvosnak mintha egy haveromnak mondanám meg ö is ugy kezelte a dolgot..Egy női orvossal lehet máshogy ment volna...De ahogy irtam az elején igazabol lényegtelen. 24/f
2019. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Sok magyar nőtől hallottam már, hogy számukra az igazi nőgyógyász csakis férfi. Itt Németországban a nőgyógyászok 80%-a nő, Amerikában 85%, sokan el se tudják képzelni, hogy rutin vizsgálatokon férfiak nézegessék őket. De a magyar nők szeretik...
2019. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon több férfi nőgyógyász van mint nő, ez tény.
2019. febr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja és ez nem tartozik ide, de leírom.

Egyik barátnőm női nőgyógyászhoz járt és egyszer reggel úgy ébredt, hogy nagyon fájt és görcsölt az alhasa, be is ment a rendelőbe rögtön bekopogott a dokihoz, hogy vizsgálja meg mert meghal a fájdalomtól, erre sorba mindenkit behívott előtte, majd amikor ő jött és bement a vizsgálóba ezt a választ kapta: " Ne mondja már, hogy annyira fáj, én is nő vagyok tudom, hogy nem fájhat ennyire."

Végig bunkó és lekezelő volt vele, egyébként korábban is.

Amióta férfihez jár mindig mondja milyen megértő és rendes a doki.

2019. febr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyre több nő jár nő nőgyógyászhoz,mert hál istennek nő a számuk.Sok fiatal lány,sőt nő is meg szívesebben menne női orvoshoz,mint egy férfi előtt levetkőzni
2019. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Off:


Nem igaz hogy a magyar nők szeretik ha férfi orvos nézegeti őket,tévhit,akármilyen orvosi vizsgálatról is lenne szó.Általában találnak egy orvos,akivel elégedettek voltak és ahhoz járnak.



Off:


Üzemorvosunk nő,ennek ellenére a legtöbb nő alig várja hogy visszavehesse a felsőjét,ne kelljen egy mellben ücsörögni,na férfinál még kellemetlenebb lenne ez.

2019. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne legyunk prudek tok mindegy, ferfi vagy no,csak ,baratsagos legyen es ne legyen lekezelo,es tudjon gyoyitani
2019. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!